Mitä annat miehellesi joululahjaksi?
Kommentit (11)
mutta ostan miehelle lahjakortin. Haluaa uudet sukset joten sponsoroin hankintaa :-)
pitkähihaisen puseron, lompakon, alushousút ja nipun sukkia. Jotain ei niin järkevää aion vielä hankkia
...Juha Vuorisen uusimman, meillä iskä tykkää :o)
Tykkäis pukeutua jouluna pienen poikamme kanssa samantyylisesti, joten hankin molemmille slipoverit, kauluspaidat alle löytyy jo.
Jouluyönä talon hiljettyä saa toisen lahjansa.. (ostan itselleni suloisen seksikkään asun ja nautitaan toisistamme punaviinin ja suklaan kera hämärässä kynttilän valossa<3)
Ite ajattelin repäistä ja käydä erotiikkakaupassa katsomassa, jos sieltä löytäisin jotain mielenkiintoista miehelleni,:)
Täytyy miettii jos vaikka Viivi ja Wagner kalsarit ostais vielä lisäksi ;).
On niin hitsin vaikea keksiä mitään ostettavaa. Päädyin sitten tommoseen hömppä juttuun... Josko sitä nyt edes joku meidän perheessä pelaisi.
Mutta laitamme kumpikin 100E yhteiselle tilille ja sinne kertyneillä rahoilla teemme taas kaksin jonkun pitkän viikonlopun (to-su) reissun jonnekin päin. Näin on tehty jo parina vuonna ja on se ihanaa laatuaikaa :o)
lapsia lahjotaan toki isosti. Ja itse asiassa ostin tuosta sopimuksesta huolimatta viime jouluna pari pokkaria sekä erään miehen pitkään ihannoiman jutun yhteen pakettiin. ja sain itsekin levyn :o)
enempää lahjoja. Elämys ja kaksi viikkoa (hyvillä mielin, stressittä, nalkutuksitta...) oman perheen kesken on paras lahja, minkä voimme toisillemme antaa.
mutta mä toivon että saisin antaa sille suukon, edes pienesti, ja että se maksaisi taksin millä menisin sen suukkosen sille antamaan...ja millä palaisin omaan kotiini..