Älkää köyhät tulko kauppaan, kun ei ole varaa pestä autojanne ja parkkipaikalla
teidän paskaiset autot likaavat muiden vaatteet!! suututtaa kun valkoiset housut pilalla!!!
Kommentit (30)
täällä maalla nääs kun asuu, ei auta vaikka pesisi 2 kertaa päivässä autonsa, kun tuon kurasen tien ajaa päähän niin se on saman näkönen kumminkin kun ennen pesua.
Et ainaka mun autoo tuu lääppiin! Pysy omalla puolellas. Mitä oot niin elintasolihava, ettet mahdu autosta ulos normaalis parkkiruudus muitten autoja nuohoomatta. Mee invaruutuun :D
vaikka sitä rahaa on, kuten sinulla, ei sitä kaikkea tarvitse käyttää ruokaan. Syö vähemmän, niin mahdut sieltä autostasi ulos niin, ettei hanurisi osu naapuriruudun autoon. Minä en ole kertaakaan liannut vaatteitani, mutta enpä olekaan mikään tankero.
Ei se rahojesi vika ole jos et osaa syödä kohtuudella, vaan märsyät niin paljon, ettet parkkipaikalla mahdu liikkumaan.
Et ainaka mun autoo tuu lääppiin! Pysy omalla puolellas. Mitä oot niin elintasolihava, ettet mahdu autosta ulos normaalis parkkiruudus muitten autoja nuohoomatta. Mee invaruutuun :D
Syö vähemmän..kyllä normaali mahtuu autosta ulos ilman, että perse osuu muiden autoihin..en mäkään kyllä tykkää, että iso perseesi tökkää klommon meiän paskaseen autoon...
Jotenkin tuntuu, että kaikista likaisimmat autot ovat myös surkeimpia pysäköijiä. Mikään ruutu ei ole riittävän iso.
Jotenkin tuntuu, että kaikista likaisimmat autot ovat myös surkeimpia pysäköijiä. Mikään ruutu ei ole riittävän iso.
sinne parkkipaikan peräreikään. Siellä takarivissä on niin väljää, ettei tarvi autojen välissä itseään liu'utella.
Sinun kannattaisi hiukan laihduttaa jos et mahdu autoosi ilman, että hinkaat toisten autoja - en halua autooni naarmuja.
Mutta en mä olekaan - ep pesee minut kuusnolla.
laiska kylläkin.. Tuleppa sinä ap reippaana tyttönä pesemään mun valkoinen auto.. =)
näillä keleillä saa olla pesemässä autoa koko ajan jos sen haluaa puhtaana pysyvän. Ei jaksa eikä ehdi. Keväällä ja kesällä sitten.
varsinkaan pk-seudulla, kun auto on jo seuraavana päivänä ihan rapainen...
Se alkaa jo lähennellä uskomatonta, se rekkari kun pitäisi näkyäkin. Putsatkaa nyt edes se.
No kyllä se parkkeeraus ruutuun ja auton suoraan saaminen on kyllä taidoista kiinni eikä auton koosta. Mitä isompi auto, sen parempi ohjauksentehostinkin yleensä.
Ja voithan sä pestä niitä housujas, kun kerran oot niin rikas, ni vaikka pesulaan veisit!
Kannatti valittaa Korkeimpaan oikeuteen, joka pyörsi hovioikeuden päätöksen.
olla köyhiä, mutta ei ole aikaa mennä sinne pesulaan... Kun niitä lapsiakin pitäisi välillä hoitaa ja kaitsetä. Mikäs mamma sitä sitten olisin, kun autostani pitäisin parempaa huolta kuin lapsestani?