En pääse sisäpiireihin netin keskustelupalstoilla.
Kommentit (10)
itse et suostu kertomaan itsestäsi paljoa?
En minä ainakaan halua kuulua mihinkään virtuaalisisäpiiriin, mukamasyhteisöön! Minä haluan ihan aitoja, eläviä ihmisiä ympärilleni.
Kävin joskus aikoinaan muutamassa naikkaritapaamisessa, mutta porukka siellä oli tosi suuri pettymys. Nörttejä, lihavia kotiäitejä ja ihmisiä joilla muuten vaan ei ole netin ulkopuolella juuri mitään sosiaalista elämää.
Kirjoittelen palstalla edelleen, mutta mihinkään sisäpiiriin en kuulu, enkä haluakaan kuulua.
tosi monesti on käynyt täälläkin niin, että mun kirjoituksen jälkeen kukaan ei enään kommentoi. Joskus jos kommentoi, niin kaikki ignooraa mun vastauksen :(. Tylsää.. Hmm, mitenhän pitäisi vaihtaa tyyliä?
Vierailija:
tosi monesti on käynyt täälläkin niin, että mun kirjoituksen jälkeen kukaan ei enään kommentoi. Joskus jos kommentoi, niin kaikki ignooraa mun vastauksen :(. Tylsää.. Hmm, mitenhän pitäisi vaihtaa tyyliä?
hetken kirjoittelun jälkeen. Kun vuoden pari pyörit jossain niin varmasti olet sisäpiiriä! Mitä enemmän kommentoit ja vastailet, onnittelet ja aloitat keskusteluja sitä nopeammin pääset sisään!
kiva kuulla kohtalotovereista :). Mitä luulette syynä olevan omalla kohdallanne? Itse luulen, että kirjoittelen aika asiallisesti.. Hehe, voitas perustaa " ketjuntappajat" -kerho :D..
9: no pääasiassa tänne kirjoittelen, joskus suomi24 ja ellit.
Vierailija:
kiva kuulla kohtalotovereista :). Mitä luulette syynä olevan omalla kohdallanne? Itse luulen, että kirjoittelen aika asiallisesti.. Hehe, voitas perustaa " ketjuntappajat" -kerho :D..9: no pääasiassa tänne kirjoittelen, joskus suomi24 ja ellit.
Ja 10lle: no pääasiassa tänne kirjoittelen, joskus suomi24 ja ellit.
:)
Ei tarvi olla tapaamisissa suuna päänä mutta sen verran että vähän teet tuttavuutta ja kerrot että olet palstalla nimimerkki se ja se.
Tällä vauvan onlinella nyt ei mitään sisäpiiriä olekaan.