Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

HoidonTarpeessaPlussanneet

18.12.2007 |


Heippa.



Meillä on yhaoogroupseissa Hoidokkien oma ryhmä. Tällä hetkellä siellä on lähinnä jo lapsen saaneita ja plussanneita hoidokkeja (siitä otsikko HT-vauvat), mutta kaipaamme ihan kaikkia vanhoja tovereita. Jos haluatte liittyä seuraan suljettuun yhteisöön, osoite löytyy alta. Tervetuloa, olisi kiva kuulla kuulumisianne.



http://groups.yahoo.com/group/HT-vauvat/



Jouluterveisin

-v- sekä kohta 8kk Saarni-neiti



***

Kopioin tuon saman tännekin lapsettomuuspuolelta, onko meillä plussanneissa kypsymässä tällä hetkellä muita kuin Huiskuttaja?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos vaikka saataisiin Miliko ja Tirppakin vielä porukkaan mukaan!

Vierailija
2/4 |
08.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Harmi, että siirryitte suljettuun yhteisöön. Ymmärrän sen toki oikein hyvin! Mutta oli vain niin kiva seurata teidän ja lastenne kuulumisia täältä. Kiitos kun joku aikaisemmin kyselikin, miksi en itse tulisi mukaan yhteisöön. En nyt viitsi kuitenkaan liittyä, koska tiedän, ettei mulla olisi aikaa kirjoitella niin moneen paikkaan.



Kaikkea hyvää teille, ja jos joku Hoidokeista nyt tämän viestin vielä näkee, niin kerrothan kaikille terveisiä!!!!



-Q- ja -q- ja " aatu" 14+5 :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensiksikin tervehyds Q:lle ja isot onnittelut uudesta raskaudesta! :)



Toiseksi tulin vielä Milikoa huhuilemaan, kun melkeinpä kaikki muut hoidokit olemme jo tuonne suljettuun yhteisöön saatu kirjoittelemaan! Olisi tosi kiva kuulla teidänkin kuulumisia, joten jos suinkaan ehdit niin tulehan kertoilemaan miten on vauva-arki lähtenyt sujumaan.



Terkuin,



EE (ja tytteli 4kk)

Vierailija
4/4 |
16.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Viiiihdoin ja viiimein sain otettua itseäni niskasta kiinni ja surffailin tänne. Aika on kulunut ihan liian nopeasti sitten viime vierailun täällä. Kirjauduin mysö suljettuun rinkiin...toivottavasti minut hyväksytään jäseneksi, niin pääsen kuulemaan kuulumisianne.



Miliko

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän neljä