Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä teette tuoreessa suhteessa treffeillä jos alkaa

Vierailija
23.11.2007 |

kakattaa?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

yritän ensinnäkin välttää moisen tilanteen kakkaamalla " varastoon" jo kotona. Jos hätä yltyy ylipääsemätttömäksi (ettei pinnistelyllä tokeennu), käyn vaivihkaa vessassa. Yritän tuuletella parhaani mukaan ja palata coolina takaisin. That' s it!

Vierailija
2/3 |
23.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muutenkaan en koskaan ulosta muualla kuin kotonani, ellei sitten ole pidempi reissu tai muuten pakkotilanne.



Kerran yötreffeillä vahvasti maustettu iltapala alkoi ikävästi kiertää vatsassa. Pidättelin kuitenkin sinnikkäästi, joka johti siihen että vatsani turposi ihan palloksi. Häpesin sitten valtavaa vatsaani ja olin tuskissani vatsakipujen takia. Että enpä tiedä kannattiko.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

näinkin luonnollisen asian kuin kakkimisen ollessa kyseessä. Pidättelisin vaikka kuinka, ja niin olen tehnytkin. Sitten kun tilanne muutenkin saattaa jännittää, minulle kertyy helposti ilmaa vatsaan ja lopputulos on se, että istun kakkapökäle tulollaan ja maha ilmapallona. Ole siinä sitten edustava. Onneksi ei ole tarvetta treffeille lähiaikoina :-)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kahdeksan