Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
kumpi parempi kastelahja?
03.07.2007 |
Enkelin eväspussi- sarjan vanerista tehty seinäkoriste: enkeli+ teksti " pienen pieni enkeli olkoon aina turvanasi" vai puusta vesitetty, maalattu, pöydälle laitettava koriste (n.25cm) jossa enkeli jolla sylissä vauva kapalossa?
Kommentit (2)
sen sijaan vaatteet, pyyhkeet, astiat ja ne tinaiset kuvakehykset ovat mielestäni kivoja.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
naimisiin mennään vissiin sen takia ( ja erotaan parin vuoden kuluttua) että saadaan mahdollisimman kalliita lahjoja kts. toinen ketju hyi hev...tti
Eikö lahja osteta sen vuoksi että halutaan jättää tilaisuudesta jokin muisto " hei sekin oli meidän häissä/ristiäisissä, mitä ihmeen väliä sillä mitä se on maksanut!!!!!!!!
Osta se kumpi itsestäsi tuntuu mukavammalta, täältä tuollaiseen on turha tulla neuvoa kysymään koska liian halvan lahjan ostat kuitenkin:(
Täältä sen näkee miksi maailma on nykyään tälläinen kuin on. Mulle, mulle ja mulle. Kaikki ja nyt heti.