Sen ymmärtää vielä että joku on parikymppinen ja edelleen trollailee internetissä
Koska sen voi oikeasti laittaa nuoruuden tyhmyyden piikkiin. Sitä on todella vaikea ymmärtää jos ihminen on yli 30 ja edelleen elämä koostuu kotona istumisesta ja netissä trollaamisesta. Sen kotona istumisenkin vielä ymmärtää jotenkin mutta että se tekeminen mitä siellä tehdään samaan aikaan, sitä on enään tossa vaiheessa vaikea ymmärtää.
Kommentit (6)
Koko olemassaolo perustuu DI-miehen hehkutukseen ja materiaan. Taitaa olla aloittajan päässä koko mies, ei todellisuudessa. Ja jos on totta niin sääliksi käy ap, ei se "ystävä".
Vaike ymmärtäää joo. Näin rikkaana kotirouvana.
P.S. se on "enää"
Jaa, että kaksikymppisenä on sopivaa trollata netissä ja yli kolmekymppisen pitää olla töissä ja rakentaa yhteiskuntaa, että kaksikymppinen saa rötköttää sohvalla ja elää yhteiskunnan tuilla?
Ennen työt aloitettiin 14-vuotiaana ja ei saanut syödä, jos ei tehnyt. Vasta vanhana oli varaa istahtaa ja nauttia työn tuloksista.
Ei sitä kakskymppistäkää ymmärrä :D Sen pitäs olla muiden nuorienkaa ulkona :D
Kotirouvalle on tärkeää, että saa itse siivottua kotinsa ja näin pitävää yllä kuntoaan miestä ajatellen. Ja siitä tekemisestä tulee hyvä olo.