Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Bi- uteliaita miehiä ?

Vierailija
24.09.2026 |

Saattaa olla, että sohaisen nyt liian arkaan (tabuun?) asiaan mutta ennen kuin haukutte minut kaappihomoksi tai  hintiksi tms. niin kysyn, että onko täällä ketään miestä, joka haluaisi joskus harrastaa seksiä miehen kanssa tai tyydyttää itseään esim homopornoa katsomalla? Entä muut tavat? Voistteko ehdottaa esim kumppanille,  (lue: naiselle) hän pansi teitä dildolla/ strapilla?    

Kokemuksia?  - En laita pahakseni, jos joku nainenkin vastaa päinvastoin mutta enempi toivosin vastauksia/ kommentteja meihiltä

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
24.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä siinä on haukkumista, jos joku sanoo että homo? Senkin hetero! Huomaatko? Jos suhtautuu seksuaalisuuteen sellaisena kun se on, ei hirveästi koske joku huutelu. 

Senkin ruskeatukka! Espoolainen! 

Ketä kiinnostaa jonkun pimppi- ja pippelimieltymykset, jos ei ole pariutumis- tai seksihaaveita ks. tyypin kanssa? Ei ainakaan ketään henkisesti tervettä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä seitsemän