Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko kukaan muu joutunut turvautumaan pikavippeihin selviytyäkseen asuntolainan lyhennyksestä?

Vierailija
09.05.2007 |

Olemme joutuneet pari kertaa jo turvautumaan pikavippeihin kun lainan kk-erä on noussut aika reippaasti. Onko muita, jotka ovat joutuneet turvautumaan pikavippeihin, mitä firmaa suosittelette?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
09.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tää ei voi olla kuin trolli. Ei voi.

Vierailija
2/3 |
09.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

turvauduttu mm. nordean pikkuluottoihin ja matkaluottoon,, Ei tosin lainanlyhennyksien vuoksi vaan paisuneen laskupinon vuoksi. En suosittele mitään ottamaan kyllä - korot ihan järdejä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

korot nousee / asuntolainaa ei pystytä hoitamaan / pakko myydä omakotitalo ja siirtyä vuokralle - aiheisia aloituksia.



Ap raukka asuu itse vuokrakaksiossaan ja odottaa kielipitkällä asuntojen ns hintakuplan puhkeamista (mitä ei tule tapahtumaan) että saisi ostettua edes oman rivaripätkän. Kuvittelee raukka, että nämä provo-aloitukset pelästyttävät jonkun myymään ihanan talonsa halvalla :)



Voi raukkaa!!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme neljä