Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mieheni äidin uusi mies pedofiili!?

Vierailija
24.04.2007 |

Noin puolen vuoden sisällä, kun olemme käyneet heillä kolmesti kylässä, mies puhuu 2-vuotiaalle tyttärellemme näin: " Katso tämä tyttö (nukke) tanssii niin lujaa, että housut eivät pysy jalassa" . tämä tyttö en vähän sellainen tyttö, että hame ei pysy päällä, sitä pitää tukistaa jne.."

Olen niin vihainen puheista, että en haluaisi käydä kylässä ko. paikassa ollenkaan enkä tyttöä anna heille hoitoon. Olenko ylireagoinut vai onko tuollainen normaalin kuuloista? En ole vielä maininnut asiasta, mutta seuraavalla kerralla sanon kyllä suorat sanat, mitä ajattelen puheista.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
24.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta pedofiili-syytökset on aina tosi rankka juttu joten ei sellaista voi pelkästään omituisten puheiden perusteella tehdä. itse yrittäisin vältellä ko. miestä ja pitää hänet erossa lapsistani.

Vierailija
2/3 |
24.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

joten ota vain etäisyyttä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
24.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

puheita kuitenkin 2-vuotiaan korville.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme yksi