Tanskan lisäksi myös Saksa ja Britannia aikovat poistaa kaikki värilliset vähemmistöt, onnistuuko ilman aseellista väliintuloa?
Saksa on ilmoittanut poistavansa maasta kaikki värilliset vähemmistöt Tanskan esimerkin mukaan ja saman ilmoittanut tekevänsä Britannia. Lähtevätkö mustat/ ruskeat suosiolla vai tarvitaanko aseellista armeijan väliintuloa?
Suomessa tämä myös ihan elämän ja kuoleman kysymys- halutaanko hyvinvointivaltiosta ja naisten ja vähemmistöjen oikeuksista luopua vai laitetaanko mustat/ ruskeat kotimatkalle?
Nämä ovat tulleet tänne valehdelleet ja vilpillä joten lain mukaan heidät tulee palauttaa lähtöalueelleen mutta suostuvatko siihen ilman voimallista pakottamista?
SDP ja äärivasemmisto kyllä hirveän rikoksen tehneet näitä ottamalla ja heitäkään ei tule päästää rangaistuksetta