Öljy jolla saa naisen takapuolen liukkaaksi ja kiiltämään parhaiten?
Haussa öljy, jolla saan PAWG-naiseni herkkuperän kivasti kiiltämään ja öljyn liukkaus kestäisi mahdollisimman pitkään. Sellainen millä iho ei menisi nahkeaksi. Tarkoitus saada siis perä liukkaaksi ja ns. "shiny ass", jota voisi hieroa ja leipoa loputtomiin, ilman että liukkaus häviää.
Ei haittaa vaikka joutuisi pesemään öljyn suihkussa saippualla pois, kunhan on pitkäkestoinen liukkaus.
Eikä haittaa sekään, että haurastuttaa kumia, koska sellaista ei käytetä.
Mikä öljy siis tällaiseen nautiskeluun?
Kommentit (9)
Parafiiniöljy hyvä ja turvallinen. Vanhaan aikaan Kleopatra & co käytti tietysti oliviöljyä. Se on hiukan hankala pestä pois. Muuten tosi hyvä. Myös kookos luistaa hyvin mutta hyytyy jääkaapissa. Aika hyvä sekin.
Minä olen käyttänyt carnauba-pohjaista autovahaa ja epäkesko-kiillotuskonetta aidolla lampaantaljalla.
Oikein karstaiseen takapuoleen suosittelen pohjiksi Farecla-hiomatahnaa jolla finnitkin sileävät.
Av-karvamammoille ensin siimaleikkuria tai polttomoottorikäyttöinen rynnökkösaha ja painepesuri.
Vierailija kirjoitti:
Myös kookos luistaa hyvin mutta hyytyy jääkaapissa.
Se ei sitten toimi frigidissä naisessa.
Keiju margariinia mainostettiin just tuohon tarkoitukseen. Sillä sai farkutkin jalkaan paremmin.
Arcan saa ihon näyttämään kauniilta! Jotkut käyttävät kesäisin, jotta iho saa kauniin kiillon. Kookosöljy ja vauvaöljy täällä käytössä. Kookos kestävämpi iholla.
Ceridalöljy on vastaus jokaiseen esteettiseen ja terveydelliseen pulmaan
Olen voidellut kaunotarten ihoa tällä, heistä tulee hyväntuoksuisia, tosi liukkaita ja erittäin kuvauksellisia, ei sovellu liukkariksi, imeytyy nopeudella noin 3: https://www.amazon.de/-/en/dp/B0FZXBSW4T/ref=sr_1_1
Imeytymisnopeuksia öljyille: https://beneficialbotanicals.com/absorption-rates-of-carrier-oils/
Kaikki luonnonöljyt ("orgaaniset öljyt", "carrier oil", "natural oil") imeytyvät ihoon, hitaimmin imeytyvät ovat tahmeita, työläitä pestä pois ja tahmaavat. Synteettiset hierontaöljyt imeytyvät ihoon äärimmäisen vähäisesti, mutta tahraavat lakanoita/vaatteita, eikä niiden turvallisuudesta ei ole takeita.
Mihin siinä öljyjä tarvitsee?? Jäykkänä painuu kyllä sisään! Käyttäkää viagraa!
0W-50