Pitääkö se paikkansa että Auerin lapset olisivat taas peruneet puheitaan?
Kuulin huhuja että nyt olisivatkin sitä mieltä, että heitä sittenkin hyväksikäytettiin.
Kommentit (5)
Huhuja voi keksiä kuka tahansa ja sä postaat niitä keskustelupalstalle.
Eikö tuolle turhalle veivaamiselle jo saada loppua. Kun ikinä ei tule selviämään, mikä on totta tai valetta. Juttu jo niin vanhakin, turha hassata resursseja. Vai vältelläänkö tällä vain koppikorvausten maksamista.
Olet vähän jälkijunassa. Mene lukemaan pitkää Auerin lapset peruvat-ketjua, niin näet milloin se tapahtui ja mitä he ovat nyt väittäneet. Näet myös, että KKO:n päätöksellä tuomio kumottiin, ja uusi käräjätuomiooikeudenkäynti aloitettiin jo. Siitä on oikeudenkäynti-ketju.
Psykopaatin lapset on päästään sekaisin, kun on sekoitettu niin paljon. Saattavat olla psykoja itsekin mikä näkyy juuri tässä. Totuus ja mielikuvitus sekoittuu keskenään. Tuskin tietävät enää itsekään, mikä on totta ja mikä ei. Psykon pää on tuollainen.
Oli miten oli, mutta toi on kyllä sellainen vyyhti, ettei tule selviämään koskaan kokonaan.
Sekopäinen veli, saako hänkin jossain vaiheessa syytteitä?
Pahoin traumatisoituneet lapset.