Oletko harrastanut seksiä vain siksi, että tiesit miehellä olevan iso kyrpã?
Nyt kun olen eronnut, tekisi mieli kokeilla.
n41
Kommentit (13)
Olen pyytänyt kuvan ja kyllähän pikkarit on kostuneet.
Kyllä. Tulen todella kiimaiseksi kun näen ison peniksen.
Jonna38
En. Yllätyksiä ovat olleet. Enkä harrastaisi uudestaan vaikka tulisi tilaisuus
En harrasta seksiä. Harrastan mielenkiintoisten elokuvien katselemista elokuvakerhossa, kävelemistä lähikauppaan tai pyöräilemistä lähimaastossa ystävän kanssa.
Rakasteleminen on aivan toinen asia.
Vierailija kirjoitti:
Olen pyytänyt kuvan ja kyllähän pikkarit on kostuneet.
Ohis. Jos olisit ollut nainen, jonka kanssa minä miehenä olsin halunnut harrastaa seksiä, niinmieleni olisi muuttunuyt sillä hetkellä kun olisit pyyntösi esittänyt. - Näin ainakin koin silloin kun nainen pyysii minulat kuvaa tekstiviestitse. - Ei siksi, että häpeäisin tai kokisin heppini koon väärän mittaiseksi (se ei varmasti ole kooltaan suurimpien mutta tuskin pienempienkään joukossa) tai jotenkin rumaksi tai muutoin vastenmieliseksi ja tai pelkäsin vertailua.
Ei. Vaan siksi, että nainen, jonka kanssa haluan seksi harrastaa ei yksinkertaisesti vain käyttäydy ja toimi tällä tavalla.
Myönnän toki, että näin on juuri nyt helppoa sanoa kun en olen jo pidemmän aikaa elänyt ilman seksiä kumppanin kanssa isommitta ongelmitta. - Tiedä sitten miten oikeasti käyttäytyisin ja toimisin jos olisin tuohon naiseen korviani myöten ihastunut ja kukaties jo (vähän) rakastunut.
Vierailija kirjoitti:
Olen pyytänyt kuvan ja kyllähän pikkarit on kostuneet.
Lähetitkö kuvan saatuasi mausta kostuneesta pillusta ?
👨🏿🍆