Lue keskustelun säännöt.
Eurooppa saisi halutessaan aseteollisuuden polkaistua muutamassa kuukaudessa
04.03.2025 |
sellaiselle tasolle että usa jäisi taakse. Aikaa olisi vielä auttaa Ukrainaa kun usa päätti lopettaa niin pitäisi heti tehdä päätös. Kysymys on vain halutaanko? Rahasta tai osaamisesta se ei ole kiinni vaan päätöksistä.
Kommentit (2)
Ei ole kansalaisilta tukea riittävästi. Jos Venäjä hyökkäisi johonkin EU-maahan tai Nato-maaahan, niin sitten alkaisi kyllä tapahtua. Mutta kansalaiset varmaan tukisivat asiaa aika laajasti siinä tapauksessa. Tämä on ainakin omaa mutuani.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ei. Ilmastomuutos, doversiteetti, tasa-arvo, polttomoottorikiellot ja pakkodirektiivit on tärkeintä. Me villeniinistöt, sirpapietikäiset ja eeroheinäluomat emme luovu ihmisten kiusaamisesta euroopan parlamentissa koska meidät on sinne valittu ihmisiä kiusaamaan.