Takana elämäni häpeällisimmät treffit 😭
Olen aivan järkyttynyt ja häpeän itseäni niin paljon, etten tiedä, miten ikinä selviän tästä. Olin eilen treffeillä erään itseäni hieman nuoremman miehen kanssa, ja treffit olivat hänen asunnollaan. Kaikki vaikutti aluksi lupaavalta mies oli mukava, tunnelma oli rento, ja juttukin luisti. Mutta sitten Huomasin, että kaikki, mitä hän oli valmistanut syötäväksi, oli jotenkin epäilyttävää. Pavuilla höystettyä salaattia, kukkakaaligratiinia, linssikeittoa ja jälkiruoaksi jotain taatelipohjaista herkkua. En siinä hetkessä osannut ajatella asiaa sen enempää, mutta pikkuhiljaa alkoi tapahtua pahin mahdollinen: vatsani meni aivan sekaisin.
Yritin pitää kaiken sisälläni niin kauan kuin mahdollista, mutta lopulta en voinut enää estää sitä. Minua alkoi pierettää ihan armottomasti. Ja pahinta? Myös hänellä alkoi olla sama ongelma! Tilanne muuttui aivan katastrofaaliseksi kumpikin yritti teeskennellä, ettei mitään tapahtuisi, mutta ilmapiiri oli (kirjaimellisesti) sietämätön. Lopulta en kestänyt enää. Sopersin jonkin tekosyyn ja lähdin kotiin häpeän puna poskillani. Itkin koko yön, enkä tiedä, miten voin enää ikinä katsoa tätä miestä silmiin. Oliko tämä jonkinlainen sairas testi? Halusiko hän vain nähdä, kuinka pahasti romahtaisin tällaisessa tilanteessa? Vai oliko tämä jokin pierufetissi-juttu?! 😭
Mitä minä teen?! En halua, että elämäni muistetaan tästä! 😭💔
Kommentit (7)
Monennetko treffit nämä olivat saman miehen kanssa?
Ja näin alkoi taas pieruhullun viikonlopun vietto 🥱💨💨💨
Vierailija kirjoitti:
Saisipa joskus treffeille noin hyvää ruokaa. Toki olisi ollut hyvä varmistaa ensin treffikumppanilta onko joiden ruoka-aineiden kanssa ongelmia.
Kukkakaaligratiini on muuten tarkka: kukkis ei saa olla yhtään liian kypsä tai se haiaee pahalle...
Sellaista se pekka on joskus menee vatsa ruikulle. Mitä sitä häpeämään.
Älä yhtään murehdi! Ymmärrän hyvin! Minullakin peräpää pörähtelee raivokkaasti milloin missäkin!😲🤭
Saisipa joskus treffeille noin hyvää ruokaa. Toki olisi ollut hyvä varmistaa ensin treffikumppanilta onko joiden ruoka-aineiden kanssa ongelmia.