Mikä on kun ei suhteet etene? Kaipaan
Alkoi jo ylä- asteella kun pojat kiusasivat minua ja hakkasivat. Myöhemmin varhais aikuisuudessa on ollut paljon kivoja tapauksia mutta ovat aina valinneet jonkun toisen, ihan nenän edessä.
Toivo eli ja ajattelin että kyllä se siitä. Olen kuitenkin ihan tykätty ihminen. Olen aina myös unelmoinut perheestä.
Nyt olen 35 vuotias nainen ja edelleenkin toivon aina että suhde etenisi mutta kaikki loppuu aina siihen et mies ei halu mitään mun kanssani.
On alkanut aivan suunnaton ahdistus siitä että tulenko nyt jäämään lapsettomaksi? Tälläkin hetkellä on mieskaveri ja sanoi ettei ikinä mun kaa mitään lapsia.
Kommentit (3)
Aihe kiinnosta muakin. Olen noin 10 vuotta ollut deittisovelluksissa eikä mikään löydy. Rahaa on mennyt jonkin verran näihin.
Tämä asia ja jatkuvat hylkämiset aiheuttavat kroonista kipua.