Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä toi Malaysian airline salaliitto oikein on tai ylipäätään se homma? Selviskö se koskaan mitä sille koneelle kävi?

Vierailija
15.11.2024 |

Mä katsoin eilen jotain podcastia missä näytettiin niitä videoita kun se katoo vaan johonki kamerasta, Candace Owens puhu siitä (kuuma nainen ja älyttömän fiksu)

Selviskö se koskaan se tarina? mä en oo siis perehtyny ollenkaan, se on vaan asia mikä on tullu vastaan aina jossain ohimennen

Tuli mieleen että ehkä se ite lentoyhtiö on tekassu ne videot koska ne ei oo voinu myöntää et siin ite koneessa on ollu vikoja? Sehän ois ihan katastrofaalinen asia sille lentoyhtiölle muuten. Siksi on helpompi kehittää salaliitot ympärille että ihmiset ei tajua sitä todellisuutta? Sanotaan vaikka mielummin että ufot vei kuin myönnetään viat?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
15.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niin. Emme tiedä

Vierailija
2/3 |
15.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Todennäköisyyksillä mennään, kun varmaa tietoa ei ole.

Pilotti aiheutti paineenromahduksen ja ohjasi koneen lentämään jonnekin merelle. Sulki paikantimet.

Laajennettu itsemurha.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
15.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jaa a

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kuusi kaksi