Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Konservatiivisen puolison suostuttelu yhteiseen seksileluun?

Vierailija
09.11.2024 |

Miten olette saaneet ylipuhuttua tai suostuteltua konservatiivisen heterokumppanin (nelikymppinen nainen) yhteisen seksilelun hankintaan (vibraattori tai värisevä penisrengas) yhteisiin seksihetkiin? Takana pitkä parisuhde. 

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
09.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ota ohimennen sivulauseessa puheeksi. Jos ei tule selkeää tyrmäystä, niin pistä tilaukseen.

Älä ota heti käyttöön vaan vilauta ohimennen, että tämmönen tuli nyt sitten postissa. (Tutustuttaminen ja alitajuisten ajatusten herättely).

Odottele vähintään viikko (vaimolle sulatteluaikaa). Järkkää sitten teille rauhallinen häiriötön ilta (lapset pois jne), ja vaimolle ehdottomasti lasi viiniä. Koita varmistaa, että ajankohta täsmää ovulaatio/kiima-aikaan. (Eli ala pitää jo kalenteria vaimon kierrosta, ja kiimaisimmista seksipäivistä, jotka meneen noin kuukauden sykleissä. Eli voit joutua odottelemaan jonkunkin aikaa.)

Aloittele sit hommat hitaasti ja lämmittelemällä. Siinä vaiheessa kun vaimo alkaa huokailla silmät suljettuna aletaan olla "kaikki käy" vaiheessa.

Lelu pitää olla valmiiksi lähettyvillä, ettei vaan ehdi tulla ventaa 

Sanot siinä tiimellyksessä muina miehinä, että haittaako jos vähän kokeilen sitä lelua.

Et saa kieltävää vastausta, vaan enintään sellaisen epämääräisen "ei kai sellaista tarvitse" tms. Sitten vaan lelu käyttöön ja Whooo....

Hox. Konservatiivinen vaimo ei ainakaan ekalla kerralla halua antaa kuvaa, että nimenomaan hän haluaisi käyttää tällaista "runkkulelua" (vaikka haluasikin). Ohjat pitää siksi olla sulla.

Muista kuitenkin, että selkeä ei on ei.

 

 

 

 

Vierailija
2/5 |
10.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei tuu onnistumaan. Vauhda naista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
10.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Riippuu haluttomuuden syistä: jos puolisollasi olla mukana ajatuksia häpeästä ja noloudesta niin aloita vähiten seksilelua muistuttavalla lelulla. Vaikka höyhenellä tai (puhtaalla) maalisiveltimellä.  Jos nainen on itse joskus sanonut haluavansa treenata lantionpohjalihaksia, niin osta hälle kuulat lahjaksi (nekin voivat kiihottaa käytettäessä)

 

Jos mukana ajatus siitä, että mitä naapuritkin ajattelee, niin sitten voi aloittaa ronskimmin, koska siinä on taustalla kuitnekin halu kokeilla, mutta ajatus naapureista tai paljastumisesta estää.

 

Osta itsellesi naisen mielihyvää ajatellen nystyröity penisrengas ja kokeile sitä joskus

 

kunhan menet naisen ehdoilla.

Vierailija
4/5 |
10.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Suosittelen että ostat pupuvibraattorin. Oma vaimokaan ei ollut itsetyydyttänyt vielä nelikymppisenä mutta sain suostuteltua sen ensin puhelinseksiin kun olen paljon matkoilla ja nyt käytämme tuota lelua myös yhdessä. Vaimoni saa siis tavallaan joka kerralla kahta kalua mikä kiihottaa myös ajatuksena valtavasti.

Vierailija
5/5 |
10.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meni kai 10v eka dildosta ja myöhemmin muista leluista jotka hävitin satisfyeriä lukuunottamatta että vaimo tykästyi pulsaattoridildoon . Satisfyer on hyvin satunnaisesti käytössä . Varmaan akkukin tilttaa kohta niin vähällä käytöllä 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kahdeksan kahdeksan