Etsin 110 cm villahaaria tytölle edullisesti (Helsinki+Vantaa alueelta) OV
Helsingin keskustan Sokos myi eilen ei oota ja Forumin JesperJuniorissa oli vain pienempiä kokoja. Muualle en eilen ehtinyt, joten kaikki vinkit olisivat kivoja. Merkillä ei ole väliä kunhan haalari olisi 100 % villaa.
Kommentit (4)
on toinen Sokos. Ois kannattanut eilen pyytää ko. kauppoja soittamaan muihin yksikköihinsä ja varaamaan sulle tuotteen, jos siellä ois ollu. Stockalta kannattaa katsoa, sekä myöskin ihan Anttilasta.
Tosin kauppias ei siellä joka päivä ole, mutta villahaalarit ovat 100% villaa yksivärisiä tai raidallisia. Hintakin on sopiva.
100% villaa, ja hyvän tuntuinen haalari. Mun mielestä aika halpa. Otin 74 cm pitkälle pojalle 90 cm haalarin, ja 98 cm pitkälle tytölle 110 cm haalarin, niin mahtuvat muutaman talven. Hihat ja lahkeet on helppo hieman taittaa, jos on tarvetta.
Kirjokanta
Kalevankatu 7
00100 Helsinki
Puh. 09-601 697
Email: kirjokanta@kirjokanta. fi
www. kirjokanta. fi
Avoinna: ark 10-17.30, la 10-15