Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitäs mieltä?

Vierailija
08.06.2024 |

Huomasin nyt miehen kännykästä sivuhistoriasta, että hän katsoo naisten profiileja ja vähäpukeisia naisia ja nämä on silloin kun minä en ole kotona tai samassa paikassa. 

Viime kesänä viimeksi katsoin jonkun jutun yhteydessä sivuhistorian kun lainasin hänen kännykkää( en kyttäysmielessä) niin näin että oli katsonut paljon pornoa

olin silloin juuri synnyttänyt ja muutenkin hän tietää etten pidänitseäni viehöttävänä varsinkaan iman vaatteita. Ja vielä itsetunto meni näistä alas. Mainitsin pornosta silloin ja hän kielsi katsoneen. No sivuhistoria sanoi muuta. 

ja nyt näin nämä vähäpukeiset profiilit mitä on katsonut. 

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niinpä. Osa naisista kai on tuollaisen miehen kanssa jatkossakin. Mutta pettääkö mies jatkossa tai onko joskus tehnyt niin, ja onko tuo jo sitä. Itse en pystyisi olemaan tuontyyppisen miehen kanssa, etsin henkisempää. Olkoot mitkä hormonitoiminnot hyvänsä. Juoko mies alkoholia miten ja käykö baareissa, onko nuori menevä vielä. Hyvä että puhut tuosta ja varsinkin jos se vaikuttaa sun mielialaan. Ei kukaan halua että oma itsetunto tai omanarvontunne menisi pohjalukemiin, jonkun miehen vuoksi. Monille käy nuorena noin että mies paljastuu jostain. Mikä arvomaailma toisella on vai onko sitä ollenkaan, tai missä asioissa. 

Vierailija
2/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mies ei käy baareissa ja on paljon kotona. Olen huomannut että salailee kavereiden näkemisiä ja puheluita. Paljon on kännykällä kotona. Sitten kun menee vaikka kaverille käymään niin paljastuu että on käynyt myös paikassa c ja d eikä kerro minulle niistä. 

Mietin vaan että enkö minä ole viehättävä tarpeeksi ja harrastatko esim jotain live porno juttuja tms. En usko että oikeasti ketään naista tapailisi koska on paljon kotona

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja ei juo juurikaan alkoholia. Ennen halusi päivittäin seksiä mutta nyt ehkä 2 v ei tai on selvästi kausia kun hän ei yritä edes niin mietin vaan hoitaako Na hommat netissä sitten ja katselee muita

Vierailija
4/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sinä se vain kirjoittelet seksipalstoilla ja olet mielestäsi puhdas pulmunen.

Vierailija
5/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Missä mielessä sitten katselit miehen sivuhistoriaa jos et kyttäysmielessä? Ei sinne vahingossa kukaan eksy kattelemaan. 

Vierailija
6/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Missä mielessä sitten katselit miehen sivuhistoriaa jos et kyttäysmielessä? Ei sinne vahingossa kukaan eksy kattelemaan. 

Mietin ihan samaa, ei ole todellakaan sellainen edes tietokoneella että vahingossa sinne päätyisi. Saatika puhelimella. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
08.06.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on utelias luonne. Sen vuoksi etsin netistä tietoja ja kuvia vanhoista koulu- ja opiskelukavereista, työkontakteista jne jne. Olen myös sosiaalinen ja ekstrovertti, minulla on paljon vapaaehtoisharrastuksia, somessa on paljon seuraajia niin linkkarissa kuin äksässäkin. Katselen myös usein mielenkiinnolla Alastonsuomen kuvatarjontaa jne. Mikään näistä ei ole pettämistä tai houkuttele pettämään.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä neljä