Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Milloin seksuaalirikoksista tulee kunnon tuomiot

Vierailija
09.05.2024 |

Tapauksessani henkilö sa i vain ehdollista vaikka olin tapauksen aikaan hyvin kevytrakenteinen n 50kg ja toinen joku 110kg ja myöhemmin sain sattuman kautta tietää että työssä missä käytetään fyysisiä otteita. Olin myös uupunut kun olin edellisenä iltana ollut bilettämässä. 

Henkilö kohdisti minuun suoraa väkivaltaa mistä yritin rimpuilla irti ja itse vastata esim läpsäisemällä.  Hiuksista siirtelyä paikasta toiseen, kiinnipitämitämistä ranteesta lyhyesti. Pitämistä muuten vaan paikoillaan. Kropan retuuttamista vääntelyä hiuksista kiinni pitäen. Pöydälle nostamista, yleistä uhkaavaa käytöstä,olemusta. 

Tässä yhteydessä tietysti pakkosuutelua,joka paikan hivelyä,lujasti pepun puristamista ja sormien tunkemista sinne,yrittämistä tunkea sinne ja housut päältä painamista. Nämä kerroin jo lääkärille ja oli papereissa jotka päättäjillä oli tiedossa.

Tästä kaikesta muutama hassu kuukausi ehdollista.

Fyysistä kokoeroa ei huomioitu ollenkaan. Kummallinen maa.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kaksi yhdeksän