Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jotenkin huvittavaa, kun ihmiset äksyilevät täällä toisilleen

Vierailija
24.02.2024 |

Ap on vapaata haukkumisriistaa ja kommentoijat samoin.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos te lähette sen trollin juttuihin mukaan, te olette päästäneet sen omaan energiaanne. Teidän ei tule huomioida sitä ollenkaan. Koittakaa nyt ymmärtää se, jos joku aukoo päätä teille nimettömällä palstalla tai tekee provo-aloituksia niin ohittakaa ne ja ilmiantakaa vaan suoraan. 

Se trolli on itse tuhonnut itsensä ajat sitten, heti kun se kirjoittaa jotain baskaa ja painaa "Lähetä" se on jo silloin saanut sen oman huonon energiansa takaisin itseensä, teidän ei tarvi lähtee siihen mukaan se itse tuhoaa itsensä. 

Mä en ole koskaan nähnyt tasapainoista ihmistä, hyvässä kunnossa olevaa ihmistä, hyvää ihmistä kenellä on tarve trollailla jossain netissä :D ne on kaikki luusereita. 

Koittakaa ymmärtää jo

Vierailija
2/2 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jotenkin surullista että, palsta on Suurelta osin trollia ja huutelua ihan kuin se olisi keskustelua. Keskustelut vastaavasti jäävät sinne massaan "jakoihin" 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi seitsemän yksi