Seksiä joulun aikaan
Kommentit (10)
On kyllä, mutta kerro toki millaista seksiä teillä on ollut.
On. Vihdoinkin vapaata ja ei aikatauluja. Nyt on kahtena aamuna peräkkäin ollut kiireetöntä ja hyvää seksiä miehen kanssa. Saas nähdä olisko huomennakin..
Vierailija kirjoitti:
On. Vihdoinkin vapaata ja ei aikatauluja. Nyt on kahtena aamuna peräkkäin ollut kiireetöntä ja hyvää seksiä miehen kanssa. Saas nähdä olisko huomennakin..
Oletko mies vai nainen ? Millaista seksiä ?
Vanhemmilla kylässä. Hankalaa ois seksiä harrastaa.
Jouluaaton aamuna oli pieni hetki kun lapset olivat valmistelemassa mummolassa joulua. No mies laukesi jo kahdessa sekunnissa ja suoraan lakanoille. Että se siitä pidemmästä sessiosta sitten. Sanoi että on niin kovat paineet ja halut kun viimeisestä kerrasta yli kaksi kuukautta. Kiire aina ja kun on lapset niin ei ole omaa aikaa. Loppujoulu onkin sitten sukujoulua niin ei taaskaan ehdi.
Lapset ovat kotona ja valvovat myöhään. Kauppareissulla otimme pikaiset autossa. Hieman hankalaa se oli tailvitamineissa, mutta onnistuihan se, kun olimme molemmat hyvin kiimaisia. Jospa jälkiasvu lähtisi illalla tapanin rientoihin, niin voisimme jatkaa sängyssä. Kiihottaa vaimon märkä, spermainen pillu, jota olisi aluksi kiihottavaa nuolla.
Kaikenmoista ongelmaa on ihmisillä nykyään. Minä ja mieheni naida paukutellaan voi sanoa päivittäin. Jos on himot kunnossa niin aina löytyy aikaa ja paikka. Vaikka wc:ssä pystystä ovi lukossa, niin kuin mekin kun lapset oli pieniä.
Marika 36.
Vakipanon luona kävin saamassa kieltä ja kullia parisen tuntia sitten. Sitä ennen pantiin viimeksi torstaina.
Vaimon kanssi vihdoin eilen. Oli 47 peräkkäinen joulu milloin saanut pillua.
Ei