Ulkonäön pitää kuitenkin myös sillä tavalla miellyttää ettei toinen ällötä, eli jos heti tulee fiilis että hyi, niin sitten on kyllä turha
Sytyn todella hitaasti uusista ihmisistä, koska pelkkä ulkonäkö ei riitä. Ulkonäön pitää kuitenkin myös sillä tavalla miellyttää ettei toinen ällötä, eli jos heti tulee fiilis että hyi, niin sitten on kyllä turha hakata päätä seinään. Neutraalin tunteen kanssa voi kokeilla jos toinen olisikin kiinnostava.
Kommentit (7)
Lihavat rillipäiset naiset maihareissa ja marimekon olkalaukku rinnan yli vedettynä.
Millaiselta näyttää neutraali mies????
Vierailija kirjoitti:
Millaiselta näyttää neutraali mies????
Mies jonka ympäriltä tuolit viedään???
En ole koskaan kiinnostut seksuaalisesti naisesta, jonka ulkonäkö ei ole välittömästi miellyttänyt. Minä sytyn nopeasti tai en ollenkaan.
Vierailija kirjoitti:
Millainen ulkonäkö ällöttää sinua?
Minua ällöttää lihavat lyhyet kaljut miehet.
Minua ällöttää myös lihavat naiset joilla leuan alus on kuin pullistuneella sammakolla. Erityisen harmittavaa tapauksissa missä nainen on kuvissaan yms. joskus aikaisemmin ollut hoikempi ja ok-näköinen eikä tietenkään ole varmuutta palautuuko koskaan enää samoihin kiloihin. Vanhemmiten kun tuntuu moni vain pysyvästi laajentuvan.
Millainen ulkonäkö ällöttää sinua?
Minua ällöttää lihavat lyhyet kaljut miehet.