Kuunteletteko artisti Pojun musiikkia?
Onko kovin hienotunteinen ihminen hän?
"Tuokaa se kusinen akka median eteen kertomaan tarinansa ja samoin JYP, joka hylkää kaverinsa kriisin edessä. Kaveria ei jätetä, hän totesi päivityksessään."
Kommentit (29)
Olen toki kuunnellut, kuten varmasti ainakin 10 prosenttia suomen kansasta sen perusteella mitä hänen kuulijaluvut ovat
Mutta en aikoihin. Nyt tuli mieleen kuuntelut kun on noussut lööppeihin jonkun kommentin vuoksi. Oliko puolustanut jotain raiskausepäiltyä ?
Räppärit ja lätkä-ääliöt ovat sitä osastoa, jota ei kaipaisi lainkaan.
Onko sillä muutakin musiikkia kuin Poika saunoo, jonka varmasti jokainen suomalainen on joskus väkisinkin kuullut.
Nykyään pitää olla tarkkana mitä laukoo julkisuudessa.Kyllä hänen ura oli nyt siinä.
En ollut ennen tätä kohua kuullut kyseisestä artistista, mutta eipä tuo musiikkityyliltään taida muutenkaan edustaa sellaisia artisteja, jotka kiinnostaisi.
En kuuntele. En ole kuunnellut, enkä ala kuuntelemaan. Joku nevahööd.
Vierailija wrote:
En kuuntele. En ole kuunnellut, enkä ala kuuntelemaan. Joku nevahööd.
No oikei, olen mä sen poika saunoo -biisin kuullut toki. Täytyi tämän verran korjata, kun luin aiemmista kommenteista, että ko. biisi on hänen tekeleensä.
Tunnistan kuulleeni joskus nimen. Kaverin "musiikista" ei ole hajuakaan.
Kuuntelen ihan aloittajan kiusaksi.
En aiemmin mutta kohun jälkeen kyllä.
Kamalaa Suomi juntti musiikkia, jota vähämieliset lätkäfanit kuuntelevat kännissä.
HYI!
Hän on tehnyt upeaa musiikkia. Poika saunoo ja Esson baari ovat loistavia kappaleita, sanoitukset nerokkaita ja kaikin puolin hieno esiintyjä. Myös Jypin entinen maalilaulu on niin hauska ja hyvin keksitty!
No en ollut edes kuullu tämmösestä ennen. Että en kuuntele.
Ja jos olisin kuunnellut, enpä kuuntelis enää.
Onko tämä se tyyppi joka laulaa jostain samovaarista kun lätkäjätkät nai sitä löylyhuoneessa...?
Vastaus kysymykseen - en kuuntele.
En sanoisi artistiksi ihmistä, joka on yhden hitin ihme. 🤭