Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

LAstenvaatteiden myynti

Vierailija
25.08.2023 |

Kaikkialla ihmiset puhuu, miten nyt ostetaan kaikki kirpparilta, mutta jostain syystä ainakaan itsellä ei kauppa käy. Livekirpulla ei mennyt juuri mitään. Hinnat oli 20 cent - 4 euroa kappale. Kaikki moitteettomia.

Nyt on torissa myynnissä lapsen ulkovaatteita, kenkiä jne tosi edullisesti. Postikulutkin laskin 5 euroon, kun ostin edullisen sarjapaketin. Silti ei liiku. Missähän nää saisi myytyä? Meillä on aika akuutti rahapula, siksi jhaluaisin edes pienen summan rahaa näistä. Itse taas sitten ostan kirppareilta isompia kokoja lapsille.

Takkuaako muilla myynti? Ennen meni esim ehjät vk-haalarit ja toppikset sillä max 5 eurolla päivässä, nyt ei sitten millään.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
25.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Facebook ryhmissä menee kaupaksi jos on hyvät kuvat.

Vierailija
2/2 |
25.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Facebook-kirppiksellä liikkuu aika hyvin, samoin erilaisissa kirppistapahtumissa. Toki vaatteiden pitää olla hyvä kuntoisia ja pesty hajusteettomalla pesuaineella.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän viisi