Luojan kiitos minulla ei ole tuollaisia tissejä, sanoi kaveri minulle
Omani on täydelliset ja kauniit, sanoi hän.
Siinä oli mukava saunahetki. Ei ollut edes ensimmäinen kerta kun sanoi. Miksi ihmeessä??
En ollut koskaan näistä kärsinyt, mutta näiden heittojen jälkeen olen käynyt miettimään jopa korjausleikkausta 🥲
Kommentit (43)
Miten tuollaista voi edes kutsua kaveriksi? Heivaa helvettiin elämästäsi.
Todennäköisesti sulla on paremmat.
No, millaiset tissit sulla oikein on?
Lähetä kuva kummankin tisseistä, niin voimme arvioida asiaa puolueettomasti. Pilluista myös, ratkeaa samalla niidenkin ulkonäön paremmuus.
En keksi yhtään syytä miksi viettäisin aikaa tuollaisen moukan kanssa.
Yksin on parempi kuin tuollaisen kaverin kanssa.
Ei mitään korjausleikkauksia!
Mullakin on tuttava, joka vähän väliä sanoo, että että hän on ylpeä näistä upeista pienistä rinnoista. Gynekologikin kehui. En ikinä haluaisi tuollaisia jotka sulla on. :O. Rumat.
Sosiaalisesti kompura sun kaverisi.
Vierailija kirjoitti:
No, millaiset tissit sulla oikein on?
Mitä hiton väliä sillä on, tässä kyseessä vain tuo loukkaamisen halu.
xD no en minäkään haluaisi!!! Todennäköusesti Kaveri on oikeassa!! XD
Minunkin miestissit ovat isot ja kauniit ja siksi en niitä kesällä piilottele. T: M65+
Sun on aika mennä kuntosalille ja antaa miestisseillesi huutia oikein isän kädestä
Hän ei ole kaverisi. Hän on vihollisesi. Poista hänet elämästäsi välittömästi. Hän haluaa loukata sinua ja viedä itseluottamuksesi. Ei sellaisia tarvitse eikä varsinkaan kannata pitää elämässään millään muotoa. Juokse karkuun.
Todennäköisesti hänellä itsellään on oikeasti erittäin huono itsetunto jota hän yrittää korjata sairaalla tavalla, eli sinua lyttäämällä. Älä usko mitään millä hän on loukannut sinua. Suoraan sanottuna hän kuulostaa mielisairaalta, ei järjissään oleva tuollaisia sano toisille.
Veikkaan, että ap:n tissit eivät ole täydelliset ja kauniit, vaan kamalat. :-)
On sanonut ennenkin? Ja jatkat olemista hänen kanssaan?
Heivaa moinen "kaveri".