No eipä näyttäneet mitään " tulitko" -juttuja bb-koosteessa...
Eipä näytetty paljon yhtään mitään. Tapahtuiko siellä oikeesti mitään, vai halutaanko totuus " salata" ?
Kommentit (7)
Johan nyt sokeakin näki kepillään, mistä on kyse. Silmäpeli, kehonkieli, pienet vihjeet, kerman nuoleminen nänneistä... HALOO!!!
Hyvä kun kehtas katsoo...sitä myötähäpeän määrää!
Huumekeskustelustakin näytettiin koosteessa vain Mian kertomus. Eivät näyttäneet Ollin ja Janin kommentteja ollenkaan. Täysin mielivaltaista peliä BB:n tuotantotiimiltä.
Uskon kuitenkin hyväilyn Ollin ja Hannen välillä tapahtuneen, niin monella eri keskustelupalstalla siitä keskustellaan. Myös koosteessa näytetyt kohtaukset ainakin osoittivat asioiden menevän siihen suuntaan.
Tulee tosiaan sellanen tunne, että tässä jotain suojellaan, kun ennen on tosiaan tuollaset näytetty.
Ja kuiten Ollin tunteet Hannea kohtaan tietää. Jo se on minusta tosi törkeetä, kun O selittää et jos sä nyt voisit tietää mitä mä ajattelen, ne ajatukset liittyy suhun.. Jos H ois vaan kaveri, niin sitähän vois sanoa suoraan että tykkään susta kaverina.
Olisko ne jopa niin inhimillisiä, et ajattelevat Ollin tyttöystävää, että sillä on ihan tarpeeks kestämistä tuossakin materiaalissa, mitä näytettiin...?