Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Mistä " maalairomanttinen" mekko tytsylle 1-v. kuvaan?
23.10.2006 |
Elin etsin sellaista neutraalin väristä liivimekkoa, esim. ruutukuosia saa olla, joka olisi vähän semmoinen " maalaisromanttinen" ja mekkoon saisi kuulua myös huivi. Ja jos jostain nettiputiikista löytäisi, kun en pääse minnekään suuriin kaupunkeihin shoppaileen.
Kiitos vinkeistä, jos joku osaisi neuvoa! ;o)
Kommentit (2)
Pipariina nimisestä nettikaupasta tilasin itse tytölleni 1-v kuvaan mekon ja tykkäsin kovasti. Palvelu oli hyvää ja nopeaa. Suositelen!!!
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
hei, Kokeile etsimällä sivulta www.google.fi ja kirjoita minimaakari . Ompelee tosi nättejä mekkoja Eurassa. Itse olen sieltä ostanut. Ajan huomenna ohi ja toki voisin tehdä palveluksen ja käydä ostamassa sieltä ja postittaa... ota yhteyttä kauppa.ratsu1971@luukku.fi jos kiinnostaa, tai katso jos netissä löytyy.
Oli nättejä erilaisia mekkoja, väri toiveita tietysti...ja hintahaitari