Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Toisesta ketjusta tuli mieleen: Ellei nyt mene kenenkään pihaan, eikö kansalaisoikeus ole käydä tarpeilla puskassa? Housuunko se pitäisi tehdä?

Vierailija
14.05.2022 |

Mulla oli kerran ripuli ja joku nainen tuli huutamaan ettei se (pieni metsä kävelytien vieressä) oo mikään vessa ja jotain jurpatti myös teineistä, en tiedä luuliko että olen joku teinipissis pussikaljalla vaikka olin jo kolmekymppinen mulla oli ihan lenkkeilyvaatteet päällä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
14.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole olemassa mitään "kansalaisoikeutta" paskoa julkiselle paikalle. Tee ennemmin housuun kuin ripuloi toisten nähden polunvarteen. Jos ei pysty pidättämään niin puskaan voi mennä mutta ota vaikka muovipussi taskuun ja pasko sinne. Onhan tuo nyt inhottavaa että aikuinen käy paskella paikassa josta vaaditaan koirankakatkin keräämään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi viisi yhdeksän