Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Näin vainajasta unen enneuniko?

Vierailija
07.09.2015 |

Mieheni isä on kuollut, en ikinä ehtinyt tavata häntä. Meillä on yksi lapsi. Näin unta että menin junaan mikä meni kovaa, mieheni isä istui junassa. Hän sanoi minulle, tulette olemaa aina yhdessä, riitoja tulee olemaan. Mutta rakastatte toisianne ette halua erota ja saatte toisen lapsen. Sitten hän sanoi että minun on poistuttava junasta ja juna jatkoi matkaansa.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
07.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Unet eivät ennusta.

Vierailija
2/5 |
07.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ei tässä sitten mitään, jos poistuit junasta. Kuolema koitti sut yöllä korjata, mutta pääsit pälkähästä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
07.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="07.09.2015 klo 12:56"]Unet eivät ennusta.
[/quote]Miten sitten olen unessa nähnyt kaverien lasten sukupuolet aina.

Vierailija
4/5 |
07.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Unet on vähän merkillisiä. Olen nähnyt unta yhden tutun keskenmenosta. Sai sen mun uneni jälkeen. Sitten jossain vaiheessa näin jatkuvasti unia, jossa synnytän ja lapsi on poika. Tätä kesti vuosikausia, ei ihan joka yö, mutta usein. Nämä unet loppuivat kun oikeasti synnytin pojan.

En usko mihinkään yliluonnolliseen, nää on jotain aivosähköjuttuja.

Vierailija
5/5 |
07.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="07.09.2015 klo 13:06"]

[quote author="Vierailija" time="07.09.2015 klo 12:56"]Unet eivät ennusta. [/quote]Miten sitten olen unessa nähnyt kaverien lasten sukupuolet aina.

[/quote]Sattuma.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi viisi kaksi