Kelpaisko Jari Sillanpää 20-vuotiaille naisille?
Kommentit (27)
Kyllähän se kelpaisi sellaiselle julkisuushakuiselle ja rahanhimoiselle 20-v:lle.
No tietysti, sehän on julkkis. Ilkka Kanervakin kelpaa ja jopa Tauski.
[quote author="Vierailija" time="16.08.2015 klo 20:08"]No tietysti, sehän on julkkis. Ilkka Kanervakin kelpaa ja jopa Tauski.
[/quote]
Yök, kumpikaan noista (Tauski ja Ike) ei kelpais mulle vaikka saisin! Jarissa on karismaa, hauskuuttaa ja huomio yleisöä ja on oikeesti ihana ja aito.. :) kelpais, mutta kuten todettu nin mahdollisuudet saada Jari on aika pienet.. :D
N20
[quote author="Vierailija" time="16.08.2015 klo 20:07"]Kyllähän se kelpaisi sellaiselle julkisuushakuiselle ja rahanhimoiselle 20-v:lle.
[/quote]
Julkisuus ja raha, pyh.. Sillanpään ottaisin jos ois mahku, on aivan ihana ollut ainakin keikoilla, muutenkin vaikutttaa tosi sympoikseltä tyypiltä.. :)
T. 2
Jos olisin sinkku ja Jari olis hetero, niin todellakin kelpais. Ihana mies <3
Niin, kyllähän nuorempi nainen kuuluu vanhalle miehelle :DD Täällähän on vannottu, ettei 40-vuotias mies voi kelvata 20-vuotiaalle naiselle. Vaikka Jarihan täytti siis jo 50 vuotta.
Jos minulla olisi huono itsetunto tai jotain isä ongelmia, niin enköhän voisi seurustellla isäni ikäisen papparaisen kanssa.
N21
Kaveriksi kelpaisi. Seurustelukumppaniksi, jos olis hetero? Ei kiitos, ellei joku keksi nuoruudenlääkkeen, jolla muuttuisi parikymppiseksi.
Siltsu vaa laulaisi av-mammoille "sinä ansaitset munaaaaaaaaa......"
Varmaan jollekin kelpaisi, mutta Jarille ei kelpaisi 20-vuotias sen enempää kuin minkään muunkaan ikäinen nainen.
Tää aloittaja on se sama setämies, joka täällä ihmettelee, että onko muka 40v mies liian vanha 20v naiselle... hohhoijjaa.
Uppistalallaa. Vain muutama kaksikymppinen nainen haluaisi olla tekemisissä Jari Sillanpään kanssa, muut suhtautuvat kielteisesti. Ajatelkaa nyt, kyllähän se Jari voi olla aika jännittävä persoona. Ap
Vaikuttaa sympaattiselta tyypiltä, laulaa hyvin ja on komea ikäisekseen. Mutta liian vanha ja sitä paitsi homo, joten emme varmaan kumpikaan olisi toisistamme seurustelumielessä kiinnostuneita. N23
Eikä muutenkaan Siltsu vaikuta niin epätoivoselta, että sen pitäisi parikymppisiä iskeä. Ei mun mielestä fiksut ja karismaattiset vanhemmat miehet nuoria naisia vonkaa vaan ne saa kyllä fiksuja ja kauniita omanikäisiäkin naisia :) N23
[quote author="Vierailija" time="16.08.2015 klo 22:15"]Siltsu vaa laulaisi av-mammoille "sinä ansaitset munaaaaaaaaa......"
[/quote]
Hajosin. XDDD
[quote author="Vierailija" time="16.08.2015 klo 23:11"]Tää aloittaja on se sama setämies, joka täällä ihmettelee, että onko muka 40v mies liian vanha 20v naiselle... hohhoijjaa.
[/quote]
Jep. Sama setämies.Säälittävää.
No mulle kelpaisi, harmi vaan ettei taida olla mahdollisuuksia.. :|
N21