En halua lapsia koska olen saanut tältä palstalta
Vahvan vaikutelman että lapset on ihan perseestä, ja perhe-elämä myös. En tee lapsia koska nyt ois vientiä mutta jos pögään lapsen tähän maailmaan, arvoni naisena tippuu ihan helvetisti kun oon rattaita työntävä yh, eikä miehet kato mua samallatavalla kun nyt kun oon huoliteltu ja hoikka. Eli riski on helvetin suuri että teen lapsen, teidän tarinoiden mukaan, ja mies hylkää mut ja oon ihan yksin sen rääkyvän kakaran kanssa. Pahimmassa tapauksessa perse repee napaan asti ja ei ole pidätyskykyä ja joutuu kävelee sellasen ruskeen pussin kanssa, lihoo, rumentuu ja joutuu elämään yksin.
Kommentit (6)
Joo mut ei meitä eikä meidän tarinoita oo pakko uskoa. Saatetaan puhua höpöjä.
[quote author="Vierailija" time="24.07.2015 klo 13:06"]Joo mut ei meitä eikä meidän tarinoita oo pakko uskoa. Saatetaan puhua höpöjä.
[/quote]miksi?
Sun velvollisuus on tehdä 2-3 lasta.
Ai, mä ajattelin otsikon perusteella, että syfiliksen.
[quote author="Vierailija" time="24.07.2015 klo 13:08"]
Ai, mä ajattelin otsikon perusteella, että syfiliksen.
[/quote]
REPS
Juu, ei kannata omia mielipiteitä muodostaa, koska elämänfilosofiansa voi perustella av:n aivopier--- siis mielipiteillä.
Jo kolmas aloitus samasta aiheesta eri ihmisiltä. Hyvä, kannattaa lukea tätä palstaa. ;-)