Tutun mies on Tinderissä mutta kuulemma vaan juttuseuraa sieltä hakee vaimon mukaan kun paljon työmatkoja. Uskoisitko?
Kommentit (11)
Uskon kyllä, että jotkut uskoo mitä vaan.
Vaimon ruppana. Näitä ruppanoita on paljon :-)
joo se on paras paikka hankkia viestikavereita
uskottavaa :D
Mä olen hakenut juttuseuraa Tinderistä varattuna ollessani. En vaihtanut yhtään tuhmaa viestiä tai tavannut ketään livenä. Mutta olenkin nainen.
Jos vaimo tietää jo asiasta, niin älä sinä enää sekaannu. Heillä voi olla avoin suhde, mistä eivät vaan ole kertoneet sinulle (koska asia ei kuulu sinulle). Ei ole sinun tarpeen miettiä onko uskottavaa vai ei.
Hakee seksiä, mutta eipä kuulu minulle, joten en miettisi asiaa.
Keksit tän siitä meemistä vai mitä?
Aika moni mies on pettävä. Että pitäisi olla se uskollinen prosentti vaimon miehenä, että se olisi totta. Kuinka pieni prosentti se on?
No jos kokoustamis paikkakunnalta hakee yhden yön panoa niin Tinder on siihen hyvin kätevä. Mikä tässä nyt on epäselvää?
eilen joku pikkuäippä kertoi miehensä useista peruuntuneista kokouksista eri paikkakunnilla, oli kuulemma joutunut itse maksamaan jopa hotelliyötkin. eli moni uskoo mitä roskaa vain.