Voiko kukaan mies rakastua naiseen
jolla on juonteita kasvoissa ja ikää vasta 40 vuotta?
Kommentit (20)
tietenkin voi.Eivät ne juonteet haittaa.Persoonallisuus,yhteensopivuus ratkaisee.
M49
Voi. Ei kaikki miehet katso vain ulkonäköä vaan kai se persoonallisuus vaikuttaa.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:54"]tietenkin voi.Eivät ne juonteet haittaa.Persoonallisuus,yhteensopivuus ratkaisee.
M49
[/quote]
Ääh, melkein kuin minun vastaus. Meil nähtävästi menee ajatukset yksiin #4#
Sulla on asiat hyvin, mulla on noiden lisäksi vielä 10 kg ylipainoa!
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Toivottavasti voi. Tässä uunituore sinkku, ikää 39 v :/
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:57"]Toivottavasti voi. Tässä uunituore sinkku, ikää 39 v :/
[/quote]
Mitä tapahtui? :(
No voi voi. Kun ikää tulee, tulee niitä uurteita vaan lisää. Itse oon uusiosinkku 39 v ja miehiä on jonoksi asti. Ehkäpä vielä joskus jonkun heistä kanssa suhteeseenkin alan, nyt vain nautin siitä, ettei ole mustasukkaista miestä kotona ja voin vapaasti jutella ja hymyillä kelle haluan.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 23:04"]
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:57"]Toivottavasti voi. Tässä uunituore sinkku, ikää 39 v :/ [/quote] Mitä tapahtui? :(
[/quote]
Älkää alkako ämmät jaaritella. Pysytään aiheessa tai pidetään leipäläpi kiinni.
No voi vittu, enpä ole nähnyt rypytöntä yli kolmekymppistä naista... av-mammat tuntuvat olevan ihan oma lajikkeensa *rolling eyes*
Totta kai voi. Kyllä se on nainen joka harvemmin rakastuu mieheen. Nainen useimmiten rakastuu rahaan ja tulitasoon miehessä, ei niinkään mieheen. Toivottavasti olet poikkeus.
Heh, mulla on saman verran ikää ja naamaryppyjen lisäksi koko mahanahka yhtä ryppykasaa. Tisseissäkin on ryppyjä. Jos ei kelpaa niin ihan sama, hyvin pärjään yksinkin ja jopa jollain tavalla pidän ulkonäöstäni. Olen onnellisempi näiden ryppyjen alla kuin olin kiinteän vartalon ja rypyttömän naaman kanssa.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:54"]tietenkin voi.Eivät ne juonteet haittaa.Persoonallisuus,yhteensopivuus ratkaisee.
M49
[/quote]
Katsele sinä vaan viisikymppisiä kurttunaamoja, mielipiteesi ei nelikymppisten ketjussa paljon paina.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 23:10"]No voi vittu, enpä ole nähnyt rypytöntä yli kolmekymppistä naista... av-mammat tuntuvat olevan ihan oma lajikkeensa *rolling eyes*
[/quote]
Ai, minä taas hätkähdän, jos näen kolmekymppisellä ryppyjä, harvalla niitä on.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 23:17"]
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:54"]tietenkin voi.Eivät ne juonteet haittaa.Persoonallisuus,yhteensopivuus ratkaisee. M49 [/quote] Katsele sinä vaan viisikymppisiä kurttunaamoja, mielipiteesi ei nelikymppisten ketjussa paljon paina.
[/quote]Lue urpo otsikko, jos osaat.
Ensimmäisen kerran kun olen katsonut peiliin sillä silmällä että mikä minussa on vikana eli joskus murkkuiässä, oli minulla naurun rypyt silmien ympärillä. En tiedä onko yksikään mies minua oikeasti rakastanut, mutta ainakin muutama on niin väittänyt.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 23:21"][quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 23:17"]
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:54"]tietenkin voi.Eivät ne juonteet haittaa.Persoonallisuus,yhteensopivuus ratkaisee. M49 [/quote] Katsele sinä vaan viisikymppisiä kurttunaamoja, mielipiteesi ei nelikymppisten ketjussa paljon paina.
[/quote]Lue urpo otsikko, jos osaat.
[/quote]
Sori, en tajunnut, että kuka vaan kelpaa, ajattelin ap:n hakevan suunnilleen oman ikäistään seuraa. Jos vanha mieskin käy, niin itsestäänselvyys, että voi rakastua. Joku kasikymppinen on varmasti ihan otettu oli juonteita tai ei.
Minä oon 30 ja on ylipainoa ja hirveät otsarypyt. Raskausarpia tisseissä ja mahassa ja hirsutismiä ja akneakin. Tommosen pari vuotta nuoremman kuuman uroksen onnistuin saamaan alttarille asti vuosi sitten. Niin ja mahokin olen. Ja edelleen olis muitakin ottajia jonottamassa. Mä olen varmaan niitä sisäisesti kauniita sitten, koska tällä ulkokuorella ei uskois miehiä pokaavan.
[quote author="Vierailija" time="29.05.2015 klo 22:55"]
Sulla on asiat hyvin, mulla on noiden lisäksi vielä 10 kg ylipainoa!
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
[/quote]
No eipä 10kg ylipainoa naisella aikuista miestä haittaa. Tekee vaan naisellisemmaksi, et oo huoletta:)
Voi. Melkein kaikilla nelikymppisenä on juonteita katso ikätovereitasi. Omat kurttunsa vain huomaa paremmin.