Tiesitkö, että ISISläinen joutuu naisen tappamana suoraan helvettiin?
Tätä pelkoa kannattaisi hyödyntää enemmänkin. Oikeen tekisi mieli tarttua konekivääriin...
Kommentit (7)
No helvettiin ne joutuu muutenkin vaikkei nainen niitä tappaisi. Mahtaa vituttaa kun on luvattu kymmenen neitsyttä imemään kullia ja joutuukin kestämään saatanan ikuista hiilestämistä.
Helvettiinhän ne joutuvat joka tapauksessa. Elävät helvetissä, tekevät kaikkien elämän helvetiksi ja säälittävän elämänsä päätteeksi joutuvat ikiajoiksi kadotukseen. Tervemenoa, mitä pikemmin sen parempi.
Mitä höpöpuhetta? Tämä on kuule totisinta totta ja näistä ISIKsen pelkäämistä naissotureista ei uutisoida ollenkaan tarpeeksi! Saisinpa tussauttaa muutaman saastan suoraan ikuiseen tulimereen.
http://www.foxnews.com/world/2014/09/02/isis-fighters-terrified-death-at-hands-female-pkk-warriors/
Ai että kun noiden keskelle pääsisi kiväärin kanssa...
Jos ei muuten, niin naissotureiden runsas läsnäolo vois vähentää ISISläisten taistelumotivaatioita. Kannattaako ottaa riski etulinjassa, jos vaarana on joutua suoraan muslimeiden helvettiin ilman perumisoikeutta?
Esimerkiksi 3D näköisnaissotureita etulinjat täyteen, niin johan alkaa hätäpaska rättipäältä valua.
Sitähän tehdään jo! ISIS siat eivät kestä, kun nainen pistelee turpiin AK-47 kourassa.