Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Rajoittunut nais- tai miesmaku pariutumisen esteenä?

Vierailija
06.01.2022 |

Mulla on käytännössä yksi ihminen, joka sytyttää oikeasti ja kiinnostaa seksuaalisessa mielessä. Muut eivät kiinnosta. Hän on vieläpä aika persoonallisen näköinen eli toista hänen näköistään on vaikeaa löytää ainakaan Suomesta. Lisäksi hänen tyylisensä henkilöt ovat harvemmin ns. sateenkaarikansaa. Mikä avuksi? Miten onnistuisin kiinnostumaan jostain muusta ihmisestä. Olen bi.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
06.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on sama juttu, mutta kiinnostuksen kohde on vastakkaista sukupuolta. En oikein tiedä vastausta tuohon.

Ajattelin itse vaan elää elämääni eteenpäin ja yrittää tutustua itseeni mahdollisimman hyvin. Ehkä löydän itsestäni joitakin uusia puolia ja esim. ulkonäön merkitys pienenee ja miesmaku laajenee.

Kannattaisi yleisesti varmaan pyrkiä tutustumaan monentyyppisiin ihmisiin, sillä ei voi välttämättä tietää kenen persoona voisikin saada kiinnostuksen aikaan vaikkei päältäpäin olisi tajunnut. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yksi kolme