Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Älä jaksa uikuttaa miesvihasta.

Vierailija
11.04.2015 |

Me naiset ollaan aina oltu huonommassa asemassa. Nykyään tosin on jo paljon helpompaa, mutta nämä vanhat aatteet ovat vieläkin hyvin yleisiä. Naiset eivät vieläkään saa harrastaa ns. irtosuhteita ilman tuomitsemista lutkaksi/huoraksi.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi kauhee, varmasti tuntuu kauhealta jos joku sovinisti ajattelee sinua lortoksi samalla kun miehet joutuvat lahjoittamaan vuoden elämästään valtion palkattomaan orjatyöhön. Voi raukkaa!

Vierailija
2/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan syystäkin osa meistä naisista vihaa tiettyjä miehiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lutkahan se sellainen huora on joka irtosuhteita harrastelee. Ei missään sanota että asia olisi miehelle joku meriitti, sellainen on ihan bullshittiä jota lähinnä promiskuiteettiset feministit viljelevät.

Vierailija
4/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

2: No hyvä vaan että nykyään miehet laitetaan hommiin. Miten siinäkin kävisi jos naiset laitettaisiin sotimaan sen sattuessa?

Vierailija
5/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="11.04.2015 klo 23:55"]Lutkahan se sellainen huora on joka irtosuhteita harrastelee. Ei missään sanota että asia olisi miehelle joku meriitti, sellainen on ihan bullshittiä jota lähinnä promiskuiteettiset feministit viljelevät.
[/quote]
Miksi joka reikää panevat miehet nostavat metakan jos heitä lutkittelee?

Vierailija
6/6 |
11.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="11.04.2015 klo 23:57"]

[quote author="Vierailija" time="11.04.2015 klo 23:55"]Lutkahan se sellainen huora on joka irtosuhteita harrastelee. Ei missään sanota että asia olisi miehelle joku meriitti, sellainen on ihan bullshittiä jota lähinnä promiskuiteettiset feministit viljelevät. [/quote] Miksi joka reikää panevat miehet nostavat metakan jos heitä lutkittelee?

[/quote]

Ne ovat vähän hölmöjä?