Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tällaista tänään eräällä uimahallilla

Vierailija
19.03.2015 |

Uimahallilla oli useita koululaisryhmiä liikuntatunnilla, kuten yleensä arkipäivisin näkee. Uimahallin katsomossa istui samanaikaisesti noin viiden tytön klikki täysissä tamineissa. Todennäköisesti kuuluivat johonkin koululaisryhmään, mutta olivat jokin "meillä on menkat"-porukka. Tytöt hyvin avoimesti naureskelivat ilkeään sävyyn luokkatovereilleen sekä muille satunnaisille uimahallikävijöille.

Tuota menoa katsellessa tuli mieleen vain pari kysymystä. 1. Miksi lintsarit on otettava mukaan uimahallille? Olisivat jääneet koululle vaikka opiskelemaan tai tekemään jotain muuta hyödyllistä. 2. Eikö nykyajan teineillä ole mitään käytöstapoja? En todellakaan kadehdi niitä (av-)mammoja, joilla on tyttärinä tuollaisia tulevaisuuden toivoja.

 

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samanlaista se on ollut aina

Vierailija
2/2 |
19.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="19.03.2015 klo 15:21"]

Samanlaista se on ollut aina

[/quote]

Niinpä. Tytöt seksualisoivat itsensä jo lapsena, kehittävät seksuaalisen viritteen ja häpeän omaa kehoaan kohtaan. Sääli.

T. Micke

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan kuusi