kramppi seksistä
Mulla on usein kramppi jalassa seksin jälkeen, siis tuossa polven ja nilkan välissä. Eilen illalla puuhien jälkeen kun kramppi taas vaivasi kysyin siskoltani asiasta; hänellä kuulemma samassa kohtaa kramppi. Voisikohan johtua asennosta jossa puuhailimme vai onko syytä huolestua?
Kommentit (16)
Joudat krampeja saadakkin kun noin tyhmiä touhuat.
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 17:00"]Joudat krampeja saadakkin kun noin tyhmiä touhuat.
[/quote]
??? Eihän seksissä mitään tyhmää ole
Porvoolaisilla tuppaa näitä tilanteita olemaan
Huono asento, itsellänikin kramppaa välillä pohkeesta/reidestä/pakarasta jos on huonossa asennossa liian pitkään ja vauht käy liian kovaksi. :D
N18
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 17:03"]Huono asento, itsellänikin kramppaa välillä pohkeesta/reidestä/pakarasta jos on huonossa asennossa liian pitkään ja vauht käy liian kovaksi. :D
N18
[/quote]
Hyvä, pelästyin jo että jotain vakavaa
Niin tyhmä ettei osaa sanoa "pohkeessa"
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 17:18"]Niin tyhmä ettei osaa sanoa "pohkeessa"
[/quote]
K
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 16:56"]Mulla on usein kramppi jalassa seksin jälkeen, siis tuossa polven ja nilkan välissä. Eilen illalla puuhien jälkeen kun kramppi taas vaivasi kysyin siskoltani asiasta; hänellä kuulemma samassa kohtaa kramppi. Voisikohan johtua asennosta jossa puuhailimme vai onko syytä huolestua?
[/quote]
Puuhailetko siis siskosi kanssa vai miksi häneltä kysyit? :O
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 17:30"][quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 16:56"]Mulla on usein kramppi jalassa seksin jälkeen, siis tuossa polven ja nilkan välissä. Eilen illalla puuhien jälkeen kun kramppi taas vaivasi kysyin siskoltani asiasta; hänellä kuulemma samassa kohtaa kramppi. Voisikohan johtua asennosta jossa puuhailimme vai onko syytä huolestua?
[/quote]
Puuhailetko siis siskosi kanssa vai miksi häneltä kysyit? :O
[/quote]
Juujuu sen takia samaanaikaan kramppi kummallakin
Ap
Enemmän magnesiumia ja eikun puuhailemaan siskon kanssa.
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 19:00"]Enemmän magnesiumia ja eikun puuhailemaan siskon kanssa.
[/quote]
Kiitos vinkista!
[quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 19:11"][quote author="Vierailija" time="16.03.2015 klo 19:00"]Enemmän magnesiumia ja eikun puuhailemaan siskon kanssa.
[/quote]
Kiitos vinkista!
[/quote]
Vinkistä*
Ja magneesium sitten suihkeena suoraan kramppaavaan pohkeeseen, niin toimi optimaalisimmin.
Olen siis mies.
Ap