Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Seuraatteko Mafiavaimot-sarjaa?

Vierailija
10.03.2015 |

Vitoselta tulee lauantaisin, nuo naiset on vielä sekopäisempiä kuin New Jerseyn Täydelliset Naiset! Varsinkin se punapää on ihan kuumakalle, miksi sitä ei ole patistettu vihanhallintakurssille sarjan aikana?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

jatkuuko kakkoskausi tämän ekan jälkeen?

Vierailija
2/5 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miks se yks tankki on aina soittamassa ex-miehelleen jos joku vieras mies puhuu hänelle??? Että ex-(vankila)mies tulee ja vetää turpiin, ja sitten se äijä on vielä niin typerä että tulee paikalle, vaikka hänellä on oma tyttöystävä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
22.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mafiavaimot kertoo säälittävästi naisista, jotka hierovat itseään Babylonian kummuilla, turvassa, itseensä öljyjä - ihan miestään varten.

Babylonian Mafia-naiset ovat ehkä ainoita henkilöitä ja (naisena) moraalinvartijoita, jotka voisivat estää hirmuteot Raiskausbisneksessä. Sensijaan, nämä idiootit ylistävät ja säälivät miehiään ja huorittelevat kidnapattuja, jotka "viettelivät mun miehen!".

Sairasta, sairasta, että vielä tv:ssä noin positiivisesti esitetään asiat/henkilöt!

Niin "Mafiavaimot" kuin juontaja ja koko tuotantotiimi pitäisi raiskata - niin kohtuun kuin anaaliin! Ja se, mitä vuosien ja vuosien 24/7-raiskauksesta jää jäljelle (mikäli jää) tulisi repiä ruumis vielä auki elinkauppaan!

Tuskin edes kokijakaan tuon jälkeen tietäisi sitä sairasta mieltä, mikä Raiskausbisneksessä on, sitäkään mieltä, mikä motiivi siihen ajaa tai mieltä, joka maailman suurimpana bisneksenä saa MIEHET sekoamaan ja raiskaamaan ja olematta ilmoittamatta kidnapattujen (lastenkin) sijainteja!

Joten ensikerran kun lomailette tai kysytte korruptoituneelta tuomarilta/laamannilta neuvoa ja pyydätte apua... Parempi pitää lapsi hihnassa ja ase vyötäisillä siitäkin huolimatta, että syyt ja seuraamukset tulevat mafia-valtiossa jo valmiiksi kättäpidettömämpään eli naiseen.

- Ulvilan surmat, "aids-surmat", ym., joista jokainen tuomio perustuu 1. hyvävelijärjestelmään, mies  2. mafia-järjestelmään, jossa ei edelleenkään ole lupa vahingoittaa "vahvempia".

Onko tarvinnut edes rahaa korruptio liikkua kun Saatanasta on kyse??  Mutta, mitä "mafiavaimoihin" tulee niin onhan se hyvä uutinen sekin, että älygeenit mafiasta hälvenee jo entisestään - sääli vain, että tahto Riistää kasvaa.

Vierailija
4/5 |
28.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

^ hei 4, oletkohan katsonut ihan väärää sarjaa?

Vierailija
5/5 |
28.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksei tätä näy netistä? Onpa surkea toi nettitv-palvelu tällä kanavalla!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kahdeksan