Naiseni huono suihinottaja?
Tällainen ajatus vaivaa, en ole koskaan lauennut suihinotossa, olen nyt saman naisen kanssa kymmenen vuotta ollut, nuorempana seurustelin parin kanssa, ja kukaan näistä ei ole saanut minua laukeamaan suuhunsa. Tahtoisin sellaisen kokea, ja naiseni ei pysty minulle antamaan, vaikka haluaisi, ei ole taitoa ehkä? En missään tapauksessa tahdo nykyisestä suhteestani tämän vuoksi luopua, mutta onko tähän jotain keinoa? Muuta kuin pettäminen/huoriin meno? Voiko nainen oppia paremmaksi suihinottajaksi, vai onko vika minussa?
Kommentit (10)
Miksipäs nainen ei voisi oppia. Itselleni ei sellaista laukeamatonta ole tullut vastaan. Olisi kiva kokeilla joskus. Miten vaimosi sinua yleensä paijaa? Olisiko täydellinen tekniikan muutos ratkaisu?
N31
Opasta häntä! Kerro, mitä pitää tehdä ja mikä tuntuu hyvältä. pöljä!
En usko, että sinulla on muuta vaihtoehtoa, kuin huoriinmeno. Ja provohan tämä aloitus olikin, että silleen
Naiset ovat pääsääntöiseti huonoja suihinottajia. Olen aika kestävä ja minua ovat kymmenet naiset imeneet ja vain 2 heistä saanut suihinottamalla laukeamaan ja niistäkin toinen käyttämällä enimmäkseen kättään..
eihän tuo tee naista huonoksi suihinottajaksi, ei sitä voi määritellä sillä pelkästään
että saako nainen miehen laukeamaan imuttamisella.
Mun mielestä se laadullinen asia tulee muualta kuin pelkästä laukeamisesta
M45Tre
Jos on kovin paljon ehdollistunut seksikkäisiin näkymiin, katsonut pornoa, oman kullin uppoamista pilluun ym. niin todella vaikea keskittyä vain siihen suihinoton ihailemiseen. Varsinkin jos se suikin antaja on hyvinkin tavis naamaltaan. Ei vaan irtoa millään.
Oman kokemukseni mukaan jotkut miehet ei vaan millään laukee suihinotossa. Jotkut on lauennut melkein samantien ja kehunut taitojani pilviin mutta jotkut ei vaan laukee vaikkka mitä tekisi. En jaksa noiden kanssa edes yrittää kun leuat siinä vaan menee jumiin. Rasittavaa.
Jos ei sinua kukaan muukaan ole saanut laukeamaan, niin ei varmaan kannata ihan ensiksi olettaa, että vika on naisen taidoissa. Tiedätkö itse edes, mitä hänen pitäisi tehdä eri tavalla? Ja jos tiedät, niin oletko kertonut hänelle? Miehet ovat muuten erilaisia eikä kaikkiin toimi samat temput.
Siinäkö on kaikki mitä haluat suhteeltasi? Oletko kertonut asiasta naisellesi? Annatko hänelle loppuun asti menevää suuseksiä?