Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Suosittele urheiluliivejäsi b-kuppilaiselle jumppaajalle.

Vierailija
28.02.2015 |

Millaiset olisi hyvät? Kiertelin Lindexin ja Hm:n valikoiman, sellaiset toppimalliset olivat huonot, sovitin useampia. Urheiluliikkeessä en edes uskaltanut sovittaa kun maksoivat 50-60 euroa. Kannattaako niihin niin paljon sijoittaa...?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla on b-kuppi, ja ainut hetki jolloin tunnen tarvitsevani mitään liivejä urheillessa on jos juoksen kuukautiskierron puolivälissä. Ihan ne henkkamaukan ohuimmat ja kevyimmät käy mulle silloin. (Anteeksi, jos tämä kommentti saa intohimoiset liivejä on pakko käyttää aina-intoilijat liikkeelle :D)

Vierailija
2/2 |
28.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei,

Kannattaa sijoittaa. Minulla on mm. tama (antaa upean muodon!): http://www.sportamore.fi/tuote/62731-reebok-cf-perf-bra-w-blagul ja tama (huomaamattomat, mukavat paalla): http://www.sportamore.fi/tuote/52678-reebok-crossfit-lite-bra-w-svart Reebok Crossfit mallistosta, ShockAbsorberilta (ihan parhaat, tukevat) http://www.sportamore.fi/tuote/7500-shock-absorber-pump-sport-w-svart ja sitten viela esim. tavallisesta Reebokin maalistosta: http://www.sportamore.fi/tuote/71174-reebok-dt-graphic-bra-f-rosa, mutta naissa ei ole irroitettavia kuppeja, eli vaikka muuten kivat, eivat anna muotoja, eivatka tue niin hyvin.

Ja suosittelen etta laitat liiveihin rahaa ja ostat sellaiset jotka ovat hyvat paalla!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kaksi seitsemän