Alaston kalenteri siipalle, onko joku tehnyt?
Kommentit (8)
Siis kuka siihen kalenteriin tulisi? Sinä? Anoppi? Naapurin rouva?
Olen tehnyt poikkikselle. Kävin ammattikuvaajalla. Sanoi että paras lahja ikinä. sillä on se vieläkin tallessa 14 vuotta ja kaksi mukulaa myöhemmin.
Olen monta kertaa mieheltä toivonut, että tekisi minulle tällaisen. Ei haittaisi vitsikkäät poseeraukset, se olisi just hyvä ja ihanaa. Ongelmana on, että ensinnäkin miehen pitäisi käydä kuvauttamassa itsensä jossain liikkeessä (mahtaisikohan mikään valokuvaamo edes tehdä?) tai sitten ottaa vaikeasti itse kuvia. Toisekseen kalenteria ei voisi pitää kotona, koska lapset näkisivät kalenterin, saati sitten töissä, koska työkaverit näkisivät. Käytettävyys siis vaikea. Muuten olisi tosi kiva!
Ai lettu ja perse levällään kuvissa :DD
Siippa näkee minut alastomana joka päivä. Eri asia tyystin jos ostaisin sille kalenterin jossa muita alastomia naisia ja niitä kaleentereita sillä saa mun puolesta olla vaikka kuinka monta.
Eikö kalenteri, jolla on vaatteet päällä, olisi kivempi?
Kävin ammattikuvaajalla studiossa otattmassa kuvat, kalenteri tuli viime viikolla painosta. Meinasi polvet notkahtaa, nyt odotan innolla isännän ilmettä jouluaattona.
Kuulostaa weetee-touhulta.