Mistä saa naisen jos ei etsi naista?
Niin ei oikein huvita enää etsiä naista kun etsimällä ei löydä, mutta kotia ei naiset kävele tiedän. Ei huvita juoda alkoholia ei käydä baareissa rahaa menee. Ei huvita deittipaikat ja tinder. Monet sanoo etsimällä ei löydä. Mistä sen naisen sitte saa?
Kommentit (30)
Kaalimato.com saa tilattua tekopllun kotiin. Kätevää.
Vierailija kirjoitti:
Kaalimato.com saa tilattua tekopllun kotiin. Kätevää.
Ei kiinnosta.
Oottelet että tipahtaa taivaalta syliin.
Vullukan pitäisi saada nainen kotiin tekemään kotityöt, antamaan tusdua ja viihdyttämään.
En odottele mitää eikä naiset kotia kävele. Mutta etsimällä ei löydä naista.
Vierailija kirjoitti:
Tavara pitäisi saada.
Miksei miehen saaminen ole tavara?
En rukoile. Mutta ilmeisesti olen elämäni yksin. Ei ole kavereita ei ole mitää.. olen yksinäinen.
En kelpaa omana itsenäni naisille.. paskalta tuntuu, mutta ei voi mitään.
Vierailija kirjoitti:
En odottele mitää eikä naiset kotia kävele. Mutta etsimällä ei löydä naista.
No sit ei oo mitään tehtävissä. Tai tekemättömissä.
Täältä 😁. En myöskään käy baareissa tai ole treffisivuille. Palvelijaa, kokkia, siivoojaa ja lasten/eläintenhoitaja minusta ei saa.
Etsit elämääsi muuta sisältöä ja innostut siitä. Nauti itsesi seurasta niin a) yksinoloa ei ajattele, b) naisia kiinnostaa hieman tavoittamattoman oloinen mies. Jos olet heti valmis ja tarjolla niin peli on menetetty.
No ei kyl kiinnosta ollenkaa.. olen huomannut jo vuosia.. Itse kiinnostun niin monesta ja monet on mun tyyppisiä mutta ei ne kiinnostu ja halua ees jutella ja tutustua.. antaa nolla kaikki naiset ikuisesti.
Kai sitä jotenkin tää elämä yksinkin pärjää käy töissä ja vaikka ostaa pelikoneen ja unohtaa niin totaalisesti läheisyyden ja naiset.
K-kaupasta ja Tokmannilta niitä voi kysellä. Halpa-Hallista en lähtisi kyselemään, vaikka onhan se kyllä uskovien kauppa. Ääs-kaupasta saa ne kinkyt tapaukset.
Mites te ikisinkkumiehet ja naiset jaksatte vuosia yksin kun ei parisuhdetta löydä?
Käy 10 heseä läpi ja kysy myyjän numeroa. Jos tämän teet saat 50e.
ÄO 70