Kulkutautimyönteisille rokote on ikuisesti kokeellinen
Kommentit (9)
Heillä vuos kaks aikaa etsiä uus öyhötysaihe ennenkuin alkaa harmittaan se, että rokotetut eivät kuolletkaan.
Sillä piikillä voi pistää vaikka koko väestön läpi, mutta pitkäaikaisvaikutuksia ei saa tietää ennen kuin sitä on kerätty ja tutkittu. Kohta on vasta vuosi mennyt ja tiedon kerääminen on edelleen kesken.
Vierailija kirjoitti:
Niinpä, vaikka yli puolet maailman väestöstä on rokotettu ja yhtäkään rokotetta ikinä ei ole näin paljon "testattu" ja ihan hyvin toimivaksi todettu,
Eihän se ihmeitä tee, mutta on pelastanut paljon ihmishenkiä ja vieläkin pahemman katastrofin.
Ja myös vaatinut ihmishenkiä ja tehnyt työkyvyttömiä. Mutta öyh öyh, näistähän ei saa puhua kun muuten on on rokotevastainen ja koronamyönteinen...
Se koejakso päättyy 2023, sitten voidaan katsoa tilanne uudestaan.
Niitä rokotteen sivuvaikutuksia voi paljastua vasta kun nyt lapsena rokotetut yrittävät perustaa perhettä, tai kun rokotettu tulee raskaaksi, saa lapsen ja lapsi ei kehitykään normaalisti jne.
Ota sinä vaan se kolmas kokeellinen rokote ja lataa se sovellus, jonka valmistusmaa ei ole tiedossa
Valmistajasta riippuen koronarokotteiden testivaihe päättyy syksyllä 2022 tai keväällä 2023. Sitä ennen rokotteet otetaan omalla vastuulla.
Keskenkäynyt kilju on kesken riippumatta siitä juotko sitä itse vai juotatko sen koko kaveriporukalle.
Hullua et tälläisiä ihmisiä oli jo isorokon aikaan. Pelättiin rokotetta enempi kuin ympäri kehoa olevia paiseita ja sokeutta. Miljoonat kuolivat mutta ei rokote se oli silloinkin se paha. Ihmiset ei vaan muutu siis tyhmät sellaiset.
Niinpä, vaikka yli puolet maailman väestöstä on rokotettu ja yhtäkään rokotetta ikinä ei ole näin paljon "testattu" ja ihan hyvin toimivaksi todettu,
Eihän se ihmeitä tee, mutta on pelastanut paljon ihmishenkiä ja vieläkin pahemman katastrofin.