Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet ja naiset baarissa

Vierailija
29.12.2014 |

Yleensä kuvio menee näin: miehet pommittavat naisjoukon kaunotarta kilpaa. Hyvässä lykyssä yksi onnellinen pääsee jatkoille kaunottaren kanssa ja ylijääneet miehet ja naiset poistuvat itse kukanenkin omiin koloihinsa yksin pohtimaan miksei flaksi käy.

Miesten ei kannata valittaa ettei saa naista jollei heille kelpaa kukaan muu kuin se porukan kaunotar. Ilta baarissa voisi päättyä paljon miellyttävämmin jos miehet suvaitsisivat huomioida itsensä tasoiset naiset ja yrittää tutustua heihin. 

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Reikä se on rinkelilläki

Vierailija
2/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

huomaa että olet tarkkaillut vain meluisinta osastoa.

katoppa miten oikeasti ihmisiin tutustuvat tekevät.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eri kokemus minulla. Olen tavanomaisen näköinen nainen, en mitenkään näyttävä tai kaunis, mutta aina on baarista seuraa löytynyt kun olen sitä halunnut. Eli ei ne selvästikään kaikki pörrää niiden kaunotarten ympärillä vaan, kyllä aina löytyy tavistakin jututtamaan tulevia miehiä, jos vaan näyttää avoimelta ja sellaiselta että seura kiinnostaa.

Yksin käyminen on parasta jos seuraa haluaa, porukassa olevaa ei monet lähesty mutta yksin kaljalla istuvaa naista ihan taatusti.

Vierailija
4/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jep kaksi eri asiaa on suositut nuorisodiscot kuten onnelat ja kabaret tyyppiset paikat, jossa pinta on tärkein. Sitten on ne kivat pubit ja livekeikka paikat joissa on mielestäni normaalit sinkkumarkkinat. Keikan jälkeen itsekkin puolisoni pongasin, ja olin päättänyt että nyt aktiivisesti paikkoihin etsimään jossa minun tyylisiä ihmisiä käy, musiikki on universaali yhdistävä tekijä.

Vierailija
5/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yksi aikamme ilmiöitä on kuitenkin erään miesryhmän valitus siitä etteivät he saa naisseuraa. 

Vierailija
6/6 |
29.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

kyllä mua ainakin tullaan iskemään ihan onneloissa yms vaikka olen ihan tavallisen näköinen. monesti ihmetyttää kun nätimmät ja laitetummat kaverit jää vähemmälle huomiolle.

kai ne luulee että se porukan rumin antaa. harmi vaan että mä olen varattu. tai no ei se mua harmita.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kahdeksan