Kenen kanssa lähtisit Amazing Raceen kilpailemaan?
Jos tulis siis suomiversio ja ohjelmaan haettaisiin paria. Kenen kanssa luulet, että olis parhaat onnistumismahdollisuudet?
Kommentit (17)
Kristian Heiskari. Se voittaa kaikki realityt, mihin osallistuu. Ja sillä on ihan söpöt viiksetkin...☺️
Mieheni. Ei hermostu koskaan, on todella fiksu, on eräänlainen pelle peloton ja tietysti myös hänen seurassaan minä saan olla täysin oma itseni
Eipä taitaisi mieheni uskoa tätä mun kirjoittamaksi :D
Vierailija kirjoitti:
Mieheni. Ei hermostu koskaan, on todella fiksu, on eräänlainen pelle peloton ja tietysti myös hänen seurassaan minä saan olla täysin oma itseni
Eipä taitaisi mieheni uskoa tätä mun kirjoittamaksi :D
Ja minä sinun, rakas vaimoni!
Folke Westin kanssa tietysti. Kylmäpäinen seikkailija, joka on kuin kotonaan ympäristössä kuin ympäristössä.
Seksikäs suklaa tai pastori pike olis ehkä parhaita eikä niiden kans tulis tylsää😉
Tyttären kanssa. Ollaan sen verran seikkailtu eri paikoissa, että toiminta on hioutunut saumattomaksi yhteistyöksi.
Mieheni kanssa menisi parhaiten. Hän on erittäin tottunut matkustamaan ja muutenkin älykäs ja tarmokas. Mutta ehkä silti haluaisin lähteä tyttäreni kanssa.
Serena Williamsin. Olisi hyvä kunto hänellä ja osaisi englantia paremmin kuin minä, ja jaksaisi tarpeen tullen kantaa minua olkapäällään.
Milla Suomisen kanssa voisi olla mahdollisuudetkin...