Meidän tyttö on ihan Suri Cruisen näköinen
tosin vaaleatukkaisena versiona. En ymmärrä miten mahdollista kun me vanhemmat ollaan aika karunnäköisiä pallinaamoja.
Kommentit (15)
Joskus osaset loksahtavat sopivasti yhteen. Mulla on tosi pienet tihrusilmät mutta siro nenä, miehellä taas kauniit silmät pitkine ripsineen mutta mahdoton pottunenä. Lapsi sai onneksi mun nenän ja miehen silmät. Toista lasta ei sitten varmaan enää uskalletakaan tehdä ;)
Onko myös yhtä tyylikäs/stailattu? Meikkiä, korkkareita ja pikkuaikuisia vaatteita? Siitähän hänet tunnetaan, muutoin aika perus nätti lapsi.
Eli ruma. Ruma on ruma vaikka oliskin "kuuluisa" tms seliseli-itsepetosta.. ;) Mitäs läksit leuhkimaan !
Kävikö Tomppa muuten kylässä..?
T: Shiloh Pitt - Pile of Shit
Tässä voisi olla meidän lapsi jos hiukset olisivat vähän vaaleammat, nuo kulmakarvat on silti yhtä tummat ja samanmuotoiset. En itse ehkä olisi huomannut yhtäläisyyttä mutta jo pariin otteeseen joku ihan vieras on asiasta sanonut.
http://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/2012/06/suri-cruise-bio-pic120629175509.jpg?w=450
ap
Onko yhtä lellityn oloinen? Onko nimi Pöri tai Huri?
millo se tompsukka tääll kävi, sopivasti 9kk ennen Suomen Suria?
No ei teidän muiden tarvi tykätä :) Omasta mielestäni suri ja tietysti oma lapsi ovat supersöpöjä. Ihan erinäköisiä kuin minä tai mieheni lapsina.
ap
Mun tyttö näyttää ihan kim kardashanialta ku silläki on musta tukka
Meidän tyttö ei näytä keneltäkään julkkikselta eikä kenenkään julkkiksen lapselta, vaan omalta ihanalta itseltään.
[quote author="Vierailija" time="01.09.2014 klo 10:04"]Mun tyttö näyttää ihan kim kardashanialta ku silläki on musta tukka
[/quote]
Mitä te alapeukutatte :D huumorintaju kateissa ?
[quote author="Vierailija" time="01.09.2014 klo 10:13"][quote author="Vierailija" time="01.09.2014 klo 10:04"]Mun tyttö näyttää ihan kim kardashanialta ku silläki on musta tukka
[/quote]
Mitä te alapeukutatte :D huumorintaju kateissa ?
[/quote]
Mitä sinä välität jostain (ala)peukuista? Ehkä huumorintajusi on vain väsynyttä.
No nyt on kiinnostava threadi käsillä. Vain naisten foorumilla mahdollista.
M29